Zklamaly Vás výrobky OKG??? 😭 …možná jen nebyl ten správný čas.😘

…někteří lidé si cestu k výrobků OKG hledají postupně, ale jak se říká, kdo vytrvá, vyhraje. ♥ …a proto sdílím tuto pro mě cennou zkušenost:

Ahoj všichni, 
seznámila jsem se s vámi již před pěti lety, ale nevěřila jsem tehdy ani bylinkám a ani sama sobě, natož nějakým webinářům, jak a co mám dělat, abych měla penízky.

Uplynula doba, kdy jsem se až nehorázně ládovala volně dostupnými léky – jak na trvalé bolesti hlavy, tak na další onemocnění, která mne postihla. Když bych řekla, že mám v kuchyni krabici se třemi balíčky brufenů, paralenů atp, dál léky na hubnutí, imunitu….no když jsem to spočítala, tak jsem zbytečné do sebe za půl roku vrazila léků za 12tis.

Postupně jsem však docházela k tomu, že už tohle nechci. Za prvé jsem se začala postupně zbavovat vší techniky – telefon atp. A pak jsem hledala alternativu na řešení svých potíží.To už jsem i v lékárně kupovala spíše bylinky než ty patoky. A pak mi vyskočila na fb další otravná zkušenost a hláška z okg a od Petry. Tak jsem si vzpomněla a zeptala se jí na aktuální řešení obtíží. Zkusila jsem a nezabíralo. Vzdala jsem to. Ale nedalo mi to a zkusila jsem postupně dle nejhorších obtíží – v tomto případě trvalé bolesti hlavy – MigrenOut. A světe div se, povolené až 4tbl při akutní bolesti a 1tbl denně preventivně zabraly.

A druhá věc, chronická únava – dojíždím denně do práce a ráno i večer usínám za volantem. Tak jsem přidala FB antiage ráno. A světe div se. Ne,že bych vyloženě sršela energií, ale už se nebojím jezdit večer a už se mi nechce furt spát. Uf. A dá se to jíst prej dlouhodobě. Navíc migrenout by měl lehce fungovat i jako antidepresiva. Takže jsem nakoupila a láduju se. Moje kuchyňská krabice teď obsahuje pouze dva moje povinné léky od lékaře a antiage a migrenout, dále Factor base kids pro děcko a její dva povinné léky. Brufen i další patoky jsou schované, pro jistotu ještě ve skříni. Ale pokud to půjde takto, tak budou brzy v koši. Alena Hajšmanová

Alčo, moc držím pěsti!  Silná rozhodnutí přinášejí cenné výsledky. …Tímto se všem omlouvám za otravné reklamy, ale víte co??? Má to svůj SMYSL! 🙌🙏💖

 

PS 1: Nyní najdete výrobky MigrenoutFactor Base AntiAge ve vánočním balíčku za výjimečně výhodné ceny…a to už jen do 29.12.2017 do 12hod.. Přístup k nim máte díky slevové kartičce zde. 
PS 2: Moc děkuji za Vaše krásné komentáře na FACEBOOKU, kam jsem nejprve vložila tuto zkušenost jako příspěvek

Vzít své zdraví do svých rukou může každý…a pak sdílet od srdce k srdci 💞…když je nám skvěle v našem těle odrazí se to i v celém našem životě i na lidech kolem nás…a to je skvělé. 😘

Nechť se dějí takto skvělé věci dnes i napořád. 💫
S láskou a úctou Petra Slámová

Petra Slámová
Poradím Vám, jak podpořit své zdraví přírodní cestou s výrobky OKG, které vycházejí z principů TČM. ***Vyrazit na cestu ke zdraví můžete i s e-bookem: 10 kroků ke zdraví přírodní cestou ***Inspiraci můžete najít také v e-booku: Moje cesta ke zdraví přírodní cestou s výrobky OKG

V e-booku, který si můžete zdarma stáhnout se dozvíte 10 důležitých kroků, které výrazně ovlivňují vaše zdraví. Zjistíte, kde už jste vy a na čem ještě můžete zapracovat. Mějte své zdraví ve svých rukou i vy!

Nejste registrovaní v OKG? E-book si stáhněte zde:

Jste zaregistrovaní v OKG? E-book si stáhněte zde:

Komentáře