Víte, že Factor Base NO funguje také jako VIAGRA a navíc zvyšuje chuť na SEX?

Květen je měsíc lásky a tak jsem nakousla trošku jiné téma. Navíc podle TČM od poloviny května do poloviny července máme období, kdy je potřeba podpořit srdce a tenké střevo (oběhový a hormonální sytém) a tak se nám to krásně doplňuje…, ale začneme od začátku.

louis-ignarro-nestandard2

Dr. Louise J.Ignarro, objevil „ molekulu“ Kardiovaskulárního zdraví – OXID DUSNATÝ tedy NO.
Za tento objev získal Nobelovu cenu za medicínu.

NO je signální molekula, která vzniká v těle a působí jako vazodilátor
umožňující regulaci krevního toku v každé části těla.
První praktická aplikace výzkumu Dr. Ignarra vedla k vývoji Viagry.
NO uvolňuje a rozšiřuje cévy, zabraňuje tvorbě krevních sraženin, které jsou příčinou srdečního infarktu nebo mozkové mrtvice, reguluje krevní tlak a hromadění plátů v cévách.

Naše tělo si tuto molekulu (jako jednu z nejdůležitějších) umí samo vyrobit, ale například vlivem stresu, nebo nedostatečným přísunem potřebných látek, má ve většině případů akutní nedostatek a odrazí se to na zdraví. Vzniká nerovnováha = nemoc.

FBNOFB NO XXL

Factor Base NO

slouží především k podpoře tvorby oxidu dusnatého v buňkách organizmu.
Je doplněn o látky, které prodlužují účinek této významné signální molekuly v tkáních. Unikátní je synergický efekt ibiškového extraktu, který zároveň dává produktu lahodnou ovocnou chuť.

Obsažené složky v synergickém efektu působí příznivě při výskytu civilizačních problémů:
• Únava, vyčerpání
• Nedostatečná tvorba kolagenu pro pojivové tkáně včetně krevních cév
• Oslabený imunitní systém
• Zhoršená krvetvorba
• Utlumená psychická aktivita
• Předčasný nástup projevů stárnutí a dalších problémů v důsledku zvýšené aktivity kyslíkových radikálů

Factor-Base-NO---zaby
Jak píše pan doktor Louis J. Ignarro: “NO dokáže zlepšit tok krve do penisu. Jakmile se zvýší tok krve a erektilní tkáň se uvolní, dodjde k erekci.”… a proto pomáhá i lidem, kteří mají erektilní dysfunkci, tedy nejsou schopni dosáhnout nebo udržet erekci.

Jak ještě dodal autor receptury Factor Base NO Ing. Karel Rezek, pro uklidnění pánů, kteří užívají výrobek z jiného důvodu, tyto účinky má výrobek jen pokud mají muži vnější stimul.

Zkušeností s Factor Base NO jsou různorodé…:o)

Jedna moje kolegyně už odmítla dávat svému manželovi Factor Base NO, protože s používáním výrobku měl zvýšenou chuť na sex…

Milan je také spokojený – měl po ránu ztuhlou nohu a s Factor Base NO prý teď vyskakuje jako rybička.:o) Dita K.

Factor Base NO je prostě vynález extra třída, Evičku Javůrkovou přestala bolet kolena, mizí otok kotníku, přestaly bolet nové žíly na nohách a mizí naběhlé žíly na rukách. Dáša L.

Lekla jsem se co děje, už jsem si myslela, že snad nějaká mrtvička, či co. No od té doby mám ruku takovou divnou, nemotornou. Asi po necelém roce se mi stalo něco podobného, přidalo se hučení v hlavě a uších. No už jsem na nic nečekala a běžela k doktorovi. Zjistili mi Stenozu krční páteře. 

Mám bolesti už hodně dlouho, přidala se i migrena. Minulý týden jsem začala užívat náš FB “NO”, a musím jen a jen chválit. Bolesti se zmírnily, zrovna když jsem začala užívat rozjížděla se migrena, která se mě vždy držela až 5dnů, tentokrát bylo po druhém dni po bolesti, a ruka se také zlepšuje. Navíc se mi dobře zahřívají “studené” nohy, a nejsem tak unavená. FB “NO” je vážně zázrak, DÍKY DÍKY za něj! Anna Löwy Písařová

Byla mi diagnostikovaná RS pře 11 lety. CCa před měsícem jsem na nedělní procházce 3x po sobě omdlela, přestal mi fungovat mozek, rozmazané vvidění, vůbec jsem nemohla mluvit.  Fakt jsem myslela, že je po mně… kamarád, který tam se mnou díkybohu byl, mi připravil Factor Base NO, do 10 minut jsem měla vidění srovnané, přemýšlela jsem, mluvila jsem. Pro mě to je ZÁZRAK!!!!!!  KDYBYCH SAMA NEVYZKOUŠELA, NEUVĚŘÍM!!! Monika Březinová from Pardubice – Polabiny

Teď už Vám jen popřeji krásný měsíc lásky ;o)
S úctou a láskou Petra Slámová

 

Petra Slámová
Poradím Vám, jak podpořit své zdraví přírodní cestou s výrobky OKG, které vycházejí z principů TČM. ***Vyrazit na cestu ke zdraví můžete i s e-bookem: 10 kroků ke zdraví přírodní cestou ***Inspiraci můžete najít také v e-booku: Moje cesta ke zdraví přírodní cestou s výrobky OKG

V e-booku, který si můžete zdarma stáhnout se dozvíte 10 důležitých kroků, které výrazně ovlivňují vaše zdraví. Zjistíte, kde už jste vy a na čem ještě můžete zapracovat. Mějte své zdraví ve svých rukou i vy!

Nejste registrovaní v OKG? E-book si stáhněte zde:

Jste zaregistrovaní v OKG? E-book si stáhněte zde:

Komentáře