Věrnostní program OKG

Věrnostní program

HÝČKEJTE si svou PLEŤ, DUŠI, TĚLO i svou PENĚŽENKU. ♥ ...nakupujte VÝHODNĚJI, získejte přísup ke všem AKCÍm a BONUSŮM!  

Jaké výhody díky členství získáte?

  • okamžitá roční sleva 40-50% (bez DPH) na VÝROBKY OKG 
  • ŽÁDNÉ ZÁVAZKY! Sleva platí i při objednání jednoho výrobku za rok.
  • přístup k AKCÍMBONUSŮM (např. poštovné, či výrobky ZDARMA za 1kč, nebo výhodnější akční cenu)
  • poštovné (platba předem 79kč, dobírka 99kč) při objednávce nad 2500kč ZDARMA 
  • podle svých bodů ze svých nákupů získáte provizi, kterou Vám firma pošle na účet, nebo ji využijete jako slevu při dalším nákupu
  • bezplatné konzultace ohledně výrobků, dávkování, Vašich výsledků, či uplatnění Vašich bonusů

BONUS: Každý kdo se zaregistruje a ve stejný měsíc objedná za 100bodů (cca 2200kč), podpoří Nadační fond Krtek! 50 kč z Vaší objednávky jde na tuto nadaci. ♥ 

Jaké AKCE právě probíhají? 

Vyberte si svého poradce OKG

Podle čeho můžete vybírat?

  1. Podle sympatie
  2. Podle místa bydliště (Díky společným objednávkám můžete ušetřit na poštovném. / Upřednostňujete osobní kontakt. apod. )
  3. Podle zdravotních problémů které řešíte a chcete se poradit s člověkem, který s nimi má zkušenosti u sebe, ve své rodině, u kamarádek atd.  

Kamča - Boskovice

Zkušenosti s výrobky OKG mám od února 2019. 

Stěžovala jsem si kamarádce, že mě nějak pobolívá v zádech. Řekla mi, že to mám od ledvin, a protože už zkušenosti s výrobky OKG měla, doporučila mi Ok TAU +Ok ALFU +. Měla pravdu, do týdne bylo po bolesti.

Byla jsem překvapená, jak rychle výrobky zabraly, tak jsem začala řešit další problém. Na trávení jsem začala užívat EMULIPS FORTEEMULIPS SLIM DRINK. S trávením se upravila i štítná žláza.

Syn měl velké problémy s kyčlí, po ránu zatuhlou, celý dopoledne pokulhával. Po dobrých zkušenostech s OKG jsem mu nasadila OK BETA + OK GAMA +. Do 14ti dní tato kombinace skvěle zabrala.

Ok GEL používám na opruzeniny, boláky, do nosa a ucha při rýmě... prostě na vše.

Bylinkám věřím odjakživa, tady se mi líbí, že jsou nakombinovanéjejich využití je na maximum. ..buďte zdraví ♥ Kamča 

Simča - Rožnov pod Radhoštěm

Zkušenosti s výrobky OKG mám od roku 2014.

Vždy jsem dávala přednost přírodní medicíně, před alopatickou. Ze začátku jsem přírodní preparáty užívala více méně jen já, a to mám 3 děti + teď už i 4 vnoučata (brzy 5).

Trpěla jsem na zácpu. Nějaká paní na Facebooku mi doporučila EMULIPS FORTE. Ten jsem vyzkousela a výsledek se dostavil s okamžitou platností. Výrobky jsem objednávala přes paní za plnou cenu (bez registrace/ slevy). 

Po několika letech, 3letá vnučka onemocněla. Měla zánět močového měchýře. Byla jí doporucena Ok alfa + a Faktor base kids! Což jsou další úžasné výrobky. Nejenže se vnučka brzy zotavila, ale Factor Base Kids užívá stále od podzimu do jara. Od 3 let (teď jí je 8let), neměla žádná antibiotika!

V dubnu 2017 jsem se zaregistrovala, díky tomu máme výrobky OKG levnější a užíváme celá rodina! 

Druha vnučka měla atopický ekzém. Díky Faktor base a Ok omega + je bez ekzému! Za mě jsou všechny výrobky úžasné na cokoliv !

Hanka - Kolín

Zkušenosti s výrobky OKG mám od května 2017.

Produkty jsem začala užívat při první dceři (6 měs) v době kojení. Emulips Anýz pomohl při bolestech bříškalehčí kojení do roku věku.

Poté jsem vyzkoušela více produktů. Nejvíce se mi osvědčily produkty: Faktor Base, Ok Alfa plus, Factor Base KidsEmulips Forte při nachlazení, a také pomohla Ok Beta + při bolestech paty (ostruha).

Za výrobky jsem moc ráda, užívám já i dcera. Sice od doby co nastoupila do školky byla spíš doma než ve školce, ale klepu bez ATB.

Hanka - Břeclav

Zkušenosti s výrobky OKG mám od prosince 2016.

Měla jsem problémy se žaludkem - reflux. Věděla jsem, že léky nechci jíst  celý život, a tak jsem se začala zajímat o byliny.

Na Facebooku jsem našla skvělou poradkyni Peťku Slámovou. Aniž bych produkty OKG znala, hned jsem se zaregistrovala.

Začala jsem užívat Emulips forteEmulips Slim drink. Léky jsem hned vysadila. Asi do týdne to zabralo a já měla pokoj. Výrobky jsem užívala pravidelně a s velkým nadšením, protože se mi díky nim dařilo postupně hubnout. Za 3/4 roku to bylo 17 kg

V roce 2017 jsem prodělala těžší gynekologickou operaci.Užívala jsem Factor Base NO, Emulips Forte, Ok Alfa +, Factor Base a Ok Tau + už před operací. Po zákroku jsem se cítila dobře, žádné bolesti, ani léky.

Jsem ráda že i manžel je užívá. Má crohnovu nemoc, užívá Factor Base, Ok Alfa +, Factor Base NOEmulips Forte. Díky produktům se cítí skvěle a užívá si plnohodnotný život.

Na pyly nebo chronickou rýmu mám Factor Base, Emulips Forte, Emulips Slim Drink. Při menopauze a ty naše návaly horka mám Ok Tau +, Factor Base, Emulips Slim Drink, Emulips Forte a teď jsem k tomu přidala Ok Betu+ Ok gamu + na klouby.

Okg Gel používáme na všechny rány, a bolesti všeho druhu. Jednoduše prostě řečeno jsme nad míru spokojeni a každý si může vybrat, co mu vyhovuje. V mém věku můžu říct jsem na to pyšná, že nemám žádné léky a podle lékaře jsem úplně zdravá. Přeji všem zdraví a plnohodnotný život.

Markét - Jindřichův Hradec

Zkušenosti s výrobky OKG mám od listopadu 2017.

Už od dětství nás maminka vedla k bylinkám a alternativní medicíně

Věřila, že tělo má obrovskou sílu regenerace, a tak vždy přemýšlela, co pro nás udělat, abychom nemuseli hned běžet k doktorovi. 

Chodili jsme k němu jen velmi zřídka. O to víc je ve mně posílená víra, že spousty neduhů člověk dokáže vyřešit sám. 

A víra se stále zesiluje, s počtem vyléčených přátel v okolí. Klasická medicína je skvělá první pomoc, ale neřeší naše chronické stavy a úzkosti duše...

Bylinky a rostliny, které zpracovává firma OKG často i do olejů, jsou skladovány v pyramidě, tím jejich účinnost roste. Zlepšení zdravotního stavu a pozitivní vliv pociťují lidé mnohem rychleji, než u běžných čajů. Většina výrobků je sladěná s principy čínské medicíny a v tom spatřuji jedinečnost. I přesto, že si spousty darů přírody dokáži najít sama a zpracovat na chutný a účinný produkt, velmi ráda používám a doporučuji i tyto produkty, jelikož neznám člověka, který by necítil jejich kvalitu a pozitivní vliv i pro zdravé či uzdravené jedince.

Terka - Kbely

Zkušenosti s výrobky OKG mám od roku 2011.

S výrobky jsem se seznámila díky informacím od dnes už mé kamarádky.

Doporučila mi výrobky, že pomohou vyřešit nejeden zdravotní problém.

Jako každá žena, tak i já nejsem výjimkou, jsem chtěla zhubnout!

Objednala si svůj první EMUILIPS dala tomu čas (měsíc) a už po týdnu jsem cítila účinky. Díky tomto výrobku mi bylo a je celkově lépe, jak se zažíváním, tak i břicho nemám tak nafouklé. Spokojenost!

Monča - Kochánky (Poliklinika Prosek - Praha)

Zkušenosti s výrobky OKG mám od ledna 2017)

Klárka - Mukařov (Praha - východ)

Zkušenosti s výrobky OKG mám od května 2018.

Marta - Sedlčany

Zkušenosti s výrobky mám od srpna 2015.

Alena - Přerov (Olomouc)

Zkušenosti s výrobky OKG mám od roku 2011.

Nejprve jsem si začala kupovat Emulips forte - občas jsem ho použila po velmi mastném jídle. K přerodu u mne došlo asi v době pro mne né moc přívětivé - když jsem přišla o miminko (ono to vlastně ještě nic moc nebylo, 7tt, ale i tak) a spustila se mi veliká hromada potíží.

Vzpomněla jsem si na svou neplatnou registraci a zkusila kombinaci na záněty močových cest - Alfu a Tau.

Světě div se, nebyl to pro mne nějaký zázrak, ale zabralo to. Při akutních obtížích to bylo to jediné z volně dostupných léků, co zabralo téměř hned. I když jsem to neužívala pravidelně. Pak jsem tedy zkusila Factor Base Detox a klasický Factor Base. 

Výsledek? Kombinace Alfa a Tau byla a je fajn při mých častých gynekologickonefrologických potížích, navíc to zabíralo i na bolest břicha v prvních dnech MS. Dcera při užívání Factor Base KIDS začala být nemocná pouze jednou za rok (sice dva týdny, ale i tak) místo co měsíc. A u Factor Base jsem nic nepozorovala. Ale připomínal mi lactobacily, tak jsem ho baštila.

No a pak jsem otěhotněla. Jak se to poznalo?

Enormní chutí na Emulips anýz 😀 Udržoval mi žaludek a střeva víceméně v chodu, k tomu Factor Base - to mne mile překvapilo, že jsem konečně objevila účinek - při dlouhodobém užívání (ze začátku 3x2 kapsle, teď 1-2x2kapsle denně) se mi upravilo astma a přestala jsem užívat dané léky na astma. Stav víceméně přetrvává dosud - již jsem osm měsíců po porodu (březen 2020).

Také jsem začala objevovat kouzlo OK gelu a balsámu - starší dcera je alergik a má projevy atopického exému - kdykoli se něco objevilo, namazala si to a bylo po problému. Většinou do 24h. Gel se nám osvědčil na popálení,, rozškrábané malé rány a hemeroidy.

Závěrem říci co? Nejsem příznivcem alternativní medicíny, nikdy jsem nebyla, ale čas lidi mění a mě otočil o 360 stupňů. Nevychválím každý výrobek na který přijdu. Na rovinu povím jeho nedostatek z mého pohledu - však subjektivní dojmy jsou důležité - ale pokud mi něco fakt zabírá, používám to ráda a často.

Momentálně mám doma zásobu asi od každého výrobku minimálně jeden a co se týče Emulipsu, toho bude asi ještě za rok dost. 🙂 Díky němu jsem měla od začátku milé a usměvavé miminko. A svůj žlučník udržuji na uzdě.

Dokonce se překonávám a snažím se nám rozpouštět do čaje Factor Base NO , který mi vůbec nechutná a tudíž ho zatím neužívám pravidelně a nemohu tedy říci, zda nám něčím pomáhá.

Jste ze Slovenska? Pro vás je speciální odkaz zde:

Potřebujete poradit? Máte ještě nějaké otázky? Kontaktujte mě:

e-mail: petra@silabylinek.cz   tel.: 739 323 479

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Stáhněte si e-book a inspirujte se zajímavými informacemi a zkušenostmi: 

E-book Moje cesta

Jsou pro Vás tyto stránky PŘÍNOSNÉ? Dejte LIKE a klikněte i na tlačítko SDÍLET. I Vaše KAMARÁDKA, zde najde INFORMACE, které právě HLEDÁZASLOUŽÍ si mít své ZDRAVÍ ve svých rukou.

S láskou a úctou k Vaší jedinečnosti Vám DĚKUJI ♥