Vánoční balíčky🎄🎁 , které Vám ušetří starosti a zlepší zdraví. ❤️

U ŽEN je velmi oblíbený balíček “Štíhlá linie🚶‍♀️”, kde jsou výrobky Emulips Forte XXLEmulips Slim Drink.

…pročistit své tělo můžete už teď a nečekat až na novoroční předsevzetí 🙈, které většinou vydrží jen pár dní. 🤷‍♀️

Podpoříte tím své zdraví. ❤ Pročistíte játra, ledviny, žlučník a celý trávicí trakt. Oba výrobky máte na dva měsíce, takže je můžete použít, i když vám bude těžko po jídle, nebo si dopřejete trochu víc cukroví. 🙃…vánoce 🎄🎁 mají své kouzlo 🌟 a je fajn si je užít k vaší spokojenosti. 😘

S Emulips Forte jsem byla velice spokojená, užívala jsem ho jeden měsíc a výsledky byly ty, že jsem se necítila nafouklá, ZLEPŠILO se mi TRÁVENÍ, LÉPE jsem SPALA, což mi dělalo do té doby velký problém. Mívám docela silné MIGRÉNY a s Emulips Forte zcela ZMIZELY. Určitě s ním budu dál pokračovat a doufám, že výsledky budou ještě lepší! 🙂

Nikol M., Orlová

Po 3.balení mám dole 9kg, 11cm přes břicho, 7cm přes hýždě a 6cm přes nohy. Krásně se mi spravilo zažívání, s kterým jsem měla problémy.

Veronika Marková

Ano, Emulips Slim Drink je skvělý v tom že nemáte chuť na sladký, ale ani žádnou chuť na nějaké mlsání třeba brambůrek znáte to, když se najíte a ještě by jste si něco dali, nebo večer u televize to mě vždycky honila mlsná a já nevěděla co si mám dát, tak tomu je konec. Já se na jím dám si emulips forte, protože mě bolelo břicho a na to se napiju emulips Slim Drink a už mě mlsná nehoní, nedržím žádnou dietu jim na co mám chuť a za měsíc jsem zhubla 3 kg. Cítím se skvěle, dodává mi to vitalitu, nejsem tak unavená. Skvělé doporučuji.

Eliška Novotná, Stará Boleslav

Oba výrobky stojí 1230kč!!! Díky bezplatné registraci a vánočním balíčkům ho můžete mít jen za 749kč! 🤩 

Další oblíbený balíček je na “POHYBOVÝ APARÁT” pro babičku, dědu, aktivní sportovce, děti v období růstu. Jsou zde výrobky OK Gama + Ok Beta +.

Ok Beta + je zaměřená na kosti, klouby, žaludek a střeva, ale také na LEDVINY. Ty jsou nejdůležitějším orgánem močového hospodářství. Jejich úkolem je detoxikace (vylučování toxinů z těla), udržování acidobazické rovnováhy (ideální PH je 7,4) a regulace hospodaření s vodou v těle. Přebytek kyselin zatěžuje klouby❗

Ok Beta + umí podpořit DETOXIKACI, zároveň díky ALFAALFĚ a organickém VÁPNÍKU (přírodní forma) vyrovnává acidobazickou rovnováhu a podporuje klouby. 👍

👉Mezi doporučené bylinky pro podporu ledvin je i PŘESLIČKA ROLNÍ, která je v Ok Gamě +. Navíc tento výrobek obsahuje i vitamín D3, který zvyšuje vstřebatelnost vápníku z Ok Bety + až na 80%!!! …no není se čemu divit, že s ní jsou tak skvělé výsledky. 👌

O 2 měsíce DŘÍV V PRÁCI! Manžel měl těžký úraz po pádu z výšky – rozdrcený obratel. Po operaci, kdy mu voperovali do páteře šrouby, doktor předpokládal návrat do práce nejdřív po 6-ti měsících. Manžel začal užívat OK Betu+ a OK Gamu+ a doktor se divil, že mu výplň kolem obratlů a šroubů tak rychle prorůstá. Do práce nastoupil už po 4 měsících! Jsem velice vděčná za tyto unikátní produkty.

Lýdie E., Tanvald

Dobrý den. Chtěla bych se s vámi podělit o zkušenost s produkty OK Beta plus a OK Gama plus.Po prodělaném zánětu v kyčli (před pár lety) jsem trpěla bolestí v obou kyčlích vždy při změně počasí nebo po větší námaze. Letos v lednu jsem začala užívat OK Betu+ a do 3 dnů bylo po bolesti. Po využívání jednoho balení OK Bety+ spolu s OK Gamou+ jsem si uvědomila, že už mě nebolívají ani při změně počasí. Řekla bych, že mé klouby už jsou bez problémů díky těmto výrobkům OKG.

Jitka W., Žďár nad Sázavou

Mého syna (8,5 roku) bolely dlouhodobě paty z důvodu rychlého růstu. Před 14 dny jsem mu začala dávat OK Betu+ a OK Gamu+ a po týdnu si na bolest ani nevzpomene :-). Moc děkuji za výrobky :-).

Hana Z., Vodňany

Oba výrobky stojí 1830kč!!! Díky bezplatné registraci a vánočním balíčkům ho můžete mít jen za 1104kč! 🤩

Tyto dva výrobky jsou skvělou péčí a podporou pro náš “KARDIOVASKULÁRNÍ SYSTÉM”. Jsou to výrobky Ok Omega 3 CompleteFactor Base NO.

Ok omega3complete podpoří imunitu, nervový systém, snížení cholesterolu, zlepší kvalitu kůže, zraku a usnadní trávení. Doplní do těla omega3 nenasycené mastné kyseliny, vitamín A,D3,E, i koenzym Q10.

CHOLESTEROL se SNÍŽIL! Po měsíci užívání OK Omega-3 Complete se mi snížil cholesterol ze 7,4 na 4,7 mmol/l.

Jana B., Šumperk

OK Omega-3 Complete a NÁVALY HORKA a POCENÍ jsou pryč! Moje maminka měla s tímto velký problém. Několikrát denně se převlékala, musela si fénovat vlasy – kdo to zažil, myslím ví, o čem je řeč. OK Omegu-3 Complete užívá pravidelně a neví co to návaly jsou.

Dita K., Přelouč

Factor base NO rozproudí v těle krásnou léčivou energii a znásobí účinky Ok Omega3complete.

V jedné dávce Factor Base NO je potřebná dávka oxidu dusnatého. Oxid dusnatý je jedna z nejdůležitějších molekul pro naše tělo, říká se jí také molekula KARDIOVASKULÁRNÍHO ZDRAVÍ. 

➡️NO uvolňuje a rozšiřuje cévy, zabraňuje tvorbě krevních sraženin, které jsou příčinou srdečního infarktu nebo mozkové mrtvice, reguluje krevní tlak a hromadění plátů v cévách.

✅Naše tělo si tuto molekulu (jako jednu z nejdůležitějších) umí samo vyrobit, ale například vlivem stresu, nebo nedostatečným přísunem potřebných látek, má ve většině případů akutní nedostatek a odrazí se to na zdraví. Vzniká nerovnováha = nemoc.🤔

➡️Factor Base NO doplní do těla i kvalitní dávku vitamínu C  770mg v jedné dávce. Například jeden pomeranč má cca 80mg, tedy také záleží jakou měl cestu a s jakou láskou ho vypěstovali. 🤷‍♀️🙈🙊

Cena obou výrobků je 1800kč!!! Díky bezplatné registraci a vánočním balíčkům je můžete mít jen za 1042kč! 🤩

Tento balíček miluji, i když ty předchozí mají také své místo. 🙂 Factor Base AntiAgeOKG Relax.

Ve Factor Base AntiAge najdete 3 bylinky – Anděliku, KlanopraškuKozinec, které vás pohladí po těle i po duši. 😍 Zlepší imunitu, odolnost vůči stresu, podpoří hormonální rovnováhu, upraví menstruaci, odstraní bolesti či nepříjemné menopauzalní příznaky.

Přátelé, užívám 2 týden Factor Base AA, mám neskutečnou energii, stres a napětí z uplynulých událostí v mém životě mi úplně ustoupil, je to úžasné. Akorát jsem zjistila, že ho nemůžu brát na noc, pak nespím a furt jsem akční.

Dagmar Langová, Dolany u Olomouce

Taky mám zkušenost s úpravou nepravidelné menstruace sama na sobě. Celý život jsem se trápila s nepravidelností a teď už dobrý rok, co mám cyklus co 28dnů. Úžasné, skvělé a mám více energie. 👍 Pominuly návaly, bolesti hlavy, břicha. Děkuji za OKG ❤️💖🙏

Renča Hamrlová

OKG Relax podpoří relaxaci, kvalitnější spánek, zdravý dýchací systém. Podpoří imunitu i pohybový systém. Dodá energii, zlepší soustředění. …a to vše díky obsaženým cenným bylinkám. Obsahuje kopretinu řimbabu, vrbu bílou, pivoňku lékařskou a zázvor.

Vyhovuje mi i to, že se dá použít i místo léku na bolest či teplotu…díky vrbě obsahuje kyselinu salicylovou = přírodní aspirin.

Moje máma v tomto čase trpí velkými bolestmi kloubů KLASICKÁ ARTRITIDA, nepomohly obstřiky od lékařů atd…. nemůže vůbec spát a dělat malé úkony v domácnosti, poslala jsem jí MigrenOut (nyní OKG Relax) a po 4 dnech hlásí, že je jí mnohem líp, to je skvělá zpráva, děkuji.

Dáša L., Dolany

Tak Peti mladý dnes i díky migrenoutu udělal státnice a obhájil bakalářku. Jsem ráda, že jsem se mohla zrovna v tuto dobu seznámit s produkty OKG. Moc děkuji 😉

Jana Bartošová, Břeclav

Jinak musím říct,že jsem s výrobky velmi spokojená.🙂Celou zimu jsem nezamarodila. Migrény už téměř nemam.Jsem psychicky vyrovnanější. A dokonce se mi zlepšil zrak. Užívám migrenout (nyní pod názvem OKG Relax), emulips a factor base antiage pravidelně. Factor base No a Ok gama ne úplně pravidelně.

Simona P., Tábor

Cena obou výrobků je 1650kč!!! Díky bezplatné registraci a vánočním balíčkům je můžete mít jen za 1139kč! 🤩

Vánoční krabičky se letos opravdu povedly a ceny balíčků jsou také velmi příznivé. Díky AKCI ŠŤASTNÉ, VESELÉ a ŠTĚDRÉ je můžete je mít jen za 100kč!

Já jsem si koupila tyto vánoční balíčky:
➡️Ok Omega3 Complete + Factor Base NO (podpora kardiovaskulárního systému) za 1042kč. (48bodů)
➡️Ok Betu + Ok Gamu + (podpora pohybového aparátu) za 1104kč. (51bodů)
➡️Factor Base AntiAge + OKG Relax (hormonální rovnováha, imunita, více energie, lepší spánek) za 1017kč. (47bodů)

Celkem je objednávka za 146bodů a díky tomu si můžu vybrat jednu ze 2 sad na které mám nárok. Vybrala jsem si Ok Alfu + IMUN + Factor Base Kids (imunita, nachlazení, rychlejší rekonvalescence) a mám jí jen za 100kč!!!…a to tyto dva výrobky stojí 1545kč!!!

Takováto akce je opravdu výjimečná. Využít jí můžete ihned po bezplatné registraci. Vyřešíte si tím starosti s dárky a navíc budete mít roční slevu 40-50% na všechny čistě přírodní výrobky OKG.

Zaujaly Vás výrobky OKG a chcete doporučit ty správné právě pro Vás, či Vaše blízké?

Kontaktujte mě: e-mail: petra@silabylinek.cz ; tel.: 739 323 479

S úctou a přáním pevného zdraví i během vánočního období

Vaše Petra Slámová

Petra Slámová
Poradím Vám, jak podpořit své zdraví přírodní cestou s výrobky OKG, které vycházejí z principů TČM. ***Vyrazit na cestu ke zdraví můžete i s e-bookem: 10 kroků ke zdraví přírodní cestou ***Inspiraci můžete najít také v e-booku: Moje cesta ke zdraví přírodní cestou s výrobky OKG

V e-booku, který si můžete zdarma stáhnout se dozvíte 10 důležitých kroků, které výrazně ovlivňují vaše zdraví. Zjistíte, kde už jste vy a na čem ještě můžete zapracovat. Mějte své zdraví ve svých rukou i vy!

Nejste registrovaní v OKG? E-book si stáhněte zde:

Jste zaregistrovaní v OKG? E-book si stáhněte zde:

Komentáře