Petra Slámová vás zve na setkání v ŽILINĚ:

Pevné zdraví přes bylinné produkty OKG

( ALERGIE, astma, EKZÉM, bolavé klouby, OSLABENÁ IMUNITA,

špatný zrak, ZÁNĚTY, vysoký krevní tlak, PROSTATA, ledviny, ŠPATNÉ TRÁVENÍ, MIGRÉNY, záněty DÝCHACÍCH CEST... atd.)

29.11.2019
od 17 - 18hod.
Wisteria Flowers Cafe
Na bráně 69/6, Žilina

Vstup ZDARMA

Vezměte si s sebou kamarádku a čeká Vás malá odměna.

 

"Výrobky OKG podporují tělo při návratu do rovnováhy a harmonie, která byla narušena. A to je zároveň hlavní myšlenka Tradiční čínské medicíny, ze které vychází společnost OKG při výrobě a vývoji výrobků."

Výrobky OKG jsou:

*notifikované na MZ ČR

*vyrobeny z přírodních látek, zcela bez chemické stabilizace

*spolehlivě účinné jednotlivě, avšak největší význam má jejich spolupůsobení

ZKUŠENOSTI s výrobky OKG:

Naší holčičce Karolínce se v deseti měsících objevil Atopický ekzém a s tím alergie na rajčata, čokoládu, kravské mléko, byliny, papriky a jahody... Kortikoidové masti jsem odmítla a Karolínce jsme začali dávat vnitřně OK Omegu+ a OKG FactorBasi a tělíčko jsme mazali OK Omegou. Po šesti měsících ekzém zmizel nadobro a dokonce zmizely i alergie! Dnes jsou Karolínce téměř tři roky a je bez ekzému a bez alergií - jí a pije úplně všechno. Navíc za celou tu dobu nebyla prakticky nemocná! Určitě produkty OKG doporučuji a děkuji za ně...

Lýdie Elicerová, Tanvald

Chci se jen podělit o TEN POCIT, když se náhodně potkáte s vaší dětskou lékařkou a tváří v tvář na sebe zíráte pohledem „jé, už tak dlouho jsme se neviděli“. Povídám: „Paní doktorko, klukům bude 9 r., 7 r. a 5 r., tak už brzy přijdeme na preventivku.“ (Naposledy jsme se viděli, když jim bylo 7 r., 5 r. a 3 r.) :o) Přeji všem úspěchy v užívání našich skvělých přípravků.

Monika D., Nyklovice

Už od dětství mě trápil atopický ekzém, alergie na pyl a některé potraviny. Prošla jsem si snad úplně vším. Léčba kortikoidy, vakcíny a různé vodní lázně, vše bez výsledku. Neustálé kýchání, oteklé oči, vodnatá rýma, vyrážky a svědivá, mokvavá kůže mě doprovázeli přes 20let. Začala jsem užívat Factor Base a Omegu+ a už po dvou měsících bylo viditelné zlepšení. Kůže přestala mokvat, přestali mi otékat a svědit prsty. Za další měsíc se kůže zahojila, ekzém už zcela zmizel, akorát zůstala citlivá místa, která jsem promazávala Balsamem. Po té jsem ještě přidala Tau a Betu+ . Atopický ekzém, který jsem měla od prvního těhotenství na rukou téměř 9 let, byl do půl roku pryč. A k mé velké radosti jsem o Vánocích zjistila, že můžu dokonce jíst vlašské a lískové oříšky bez alergických reakcí. A nyní během pylové sezony všichni kolem kýchají, stěžují si jak je to obtěžuje a já nic, žádné alergické projevy na pyl. :-) A za to vše jsem vděčná výrobkům OKG. Děkuji.

Veronika Pešková, Načeradec

Tak Peti mladý dnes i díky migrenoutu udělal státnice a obhájil bakalářku. Jsem ráda, že jsem se mohla zrovna v tuto dobu seznámit s produkty OKG. Moc děkuji 😉

Jana Bartošová, Břeclav

Přátelé, užívám 2 týden Factor Base AA, mám neskutečnou energii, stres a napětí z uplynulých událostí v mém životě mi úplně ustoupil, je to úžasné. Akorát jsem zjistila, že ho nemůžu brát na noc, pak nespím a furt jsem akční.

Dagmar Langová, Dolany u Olomouce

Já se ráda pochlubím, že i manžel konečně uznal sílu našich báječných výrobků, neb se o něj o víkendu také pokoušela chřipka, díky vlastní lahvičce alfčky byl v neděli fit, tato pochvala mě nejvíce těší - ledy snad prolomeny! Hurá.

Petra Č., Praha

Ahojky, moc Ti děkuji:-)! Daří se nám dobře, kluci jsou zdraví i přesto, že ve školce řádila mononukleóza, tak Ríša nechytl ani teploty, ani kašel, jen měl silnější rýmu. Asi za všechno může gama:-), máme asi už třetí balení, ale je to neuvěřitelný...vždycky jsme všechno chytli jako první, ale tentokrát nic:-). Dávám mu lžičku denně preventivně a někdy dvě. Jinak jsem moc spokojená:-). Moc děkuju a měj se krásně.

Jana Ch.

Vstup ZDARMA

Vezměte si s sebou kamarádku a čeká Vás malá odměna.