Petra Slámová vás zve na přednášku na téma: 

Jak efektivně posílit imunitu u dětí i dospělých bylinnými produkty?

Přednáška je ZDARMA.

11.října
v 17:30 hod.

v Kulturním a komunitním centru Mukařov

Těšíme se na vás:

Ing. Jana Teršlová

Maminka dvou školou povinných děti, která si vždy dokáže pomoci přírodní cestou posílit imunitu svých děti natolik, že nemají zameškané hodiny ve škole. Přednášet bude z vlastních zkušeností a ze zkušeností, která nesbírala u OKG za celých 12 let od svých klientů. Ráda odpoví i na Vaše dotazy.

Petra Slámová

Už je to 10let zpět, co jsem hledala možnost, jak své starší dceři posílit imunitu. V té době začala chodit do školky a začal nám začarovaný kruh nemocí. Po 3/4 roce jsme začali užívat přírodní produkty OKG a od té doby jsme u nich zůstali. Pomohly nám i na atopický ekzém u mladší dcery. Velmi rychle jsme také vyměnily chemické léky a sirupy jen za přírodní. Těch kroků, které je potřeba udělat na cestě ke zdraví přírodní cestou je více, není to jen o bylinných produktech....ale nejdůležitější je někde začít a může to být třeba tato přednáška. :)

Co vám tato přednáška přinese? 

Snad při každé příležitosti spojené s tématem zdraví se hovoří o imunitě. 
Víte, co se pod tímto slovem přesně skrývá? 

Co imunitu neboli obranyschopnost těla oslabuje? 

Proč je dost často u dětí i dospělých nedostatečná?

...a jak jí efektivně posílit přírodní cestou?

Jak zastavit začarovaný kruh nemocí? 

Chci se jen podělit o TEN POCIT, když se náhodně potkáte s vaší dětskou lékařkou a tváří v tvář na sebe zíráte pohledem „jé, už tak dlouho jsme se neviděli“. Povídám: „Paní doktorko, klukům bude 9 r., 7 r. a 5 r., tak už brzy přijdeme na preventivku.“ (Naposledy jsme se viděli, když jim bylo 7 r., 5 r. a 3 r.) :o) Přeji všem úspěchy v užívání našich skvělých přípravků.
Monika D., Nyklovice

Chytněte své místo raději ihned a rozhodně přijďte včas!

Přednáška je ZDARMA.