Petra Slámová vás zve na setkání v Praze

Povídání o bylinných produktech

aneb vezměte své ZDRAVÍ do svých rukou i Vy. 

12.10. 2019

10:00 - 12:00

Místo konání: Poliklinika PROSEK

Lovosická 440/40, Hlavní budova, Praha 9

Setkáním provází:

Monika Fialková
Ze začátku jsem váhala, zda zkusit bylinky (výrobky OKG)...po více jak 2 letech užívání jsem si 100% jistá. Pomáhají totiž celé mojí rodině, abychom se cítili lépe a užívali si společného života. Jsem za ně opravdu moc vděčná.

Těší se na vás také:

Petra Slámová

Petra Slámová

Vedoucí manažer
Výrobky OKG užíváme již 9let....a jsem za ně ze srdce vděčná. Díky nim máme své ZDRAVÍ ve svých RUKOU. Společnost OKG nenabízí jen skvělé výrobky, ale i jedinečnou pracovní příležitost, díky které mám kolem sebe skvělé přátele a možnost tvořit si svůj život k mé spokojenosti. DĚKUJI ♥

Ing. Jana Teršlová

Generální Manažer

Co vám přinese toto setkání?

 

  • INSPIRACI jak PODPOŘIT své ZDRAVÍ přírodní cestou ...aneb jde to i bez léků a chemie.

  • RADY/TIPY/SDÍLENÍ přímo od zákazníků, kteří již výrobky OKG užívají.

  • NAUČÍTE se v produktech SNADNO ORIENTOVAT a dokážete si je sami vybrat.

  • NASTAVÍTE si mysl na ÚSPĚŠNÉ vyřešení Vašich ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ

  • ZÍSKÁTE návod jak je mít za tu NEJVÝHODNĚJŠÍ CENU, nebo třeba i za 1kč.  

  • ZÍSKÁTE cennou PODPORU ve FORMĚ skvělých lidí na stejné vlně

Vstup pro hosty 50kč.

Pro partnery OKG je cena vstupenky 200kč/osoba. ​

"Výrobky OKG podporují tělo při návratu do rovnováhy a harmonie, která byla narušena. A to je zároveň hlavní myšlenka Tradiční čínské medicíny, ze které vychází společnost OKG při výrobě a vývoji výrobků."

Výrobky OKG jsou:

*notifikované na MZ ČR

*vyrobeny z přírodních látek, zcela bez chemické stabilizace

*spolehlivě účinné jednotlivě, avšak největší význam má jejich spolupůsobení

Krásná zkušenost, od paní, která byla na květnovém setkání v Praze jako host:

Ahojky,s výrobky OKG jsem se seznámila v květnu na setkání v Praze na poliklinice Prosek. Vaše zkušenosti s užíváním výrobků mi nadchly. Objednala jsem si některé výrobky na zkoušku. Obvodní lékařka mi zařadila mezi tzv. „polymorbidní“ pacienty. Mimo jiné mám také problémy se štítnou žlázou a její přestavbou.Uzlíky mi vyrostly za rok na dvojnásobek i přesto, že beru Letrox. Měla jsem plánovanou punkci štítné žlázy. Kromě toho jsem si musela před výkonem 10 dnů píchat heparinové injekce na ředění krve do břicha. Myslela jsem, že to nedám, ale jde o poprvé… Od poloviny května pravidelně užívám OK Betu, Emulips forte, OK alfu a NO. Pan doktor se tvářil na mě zcela skepticky, když jsem mu řekla, že užívám přírodní výrobky OKG a doufám, že nebudu v budoucnu operaci potřebovat. Nicméně moje uzlíky jsou na ústupu. Posílám rozměry uzlíků z lékařských zpráv: Vyšetření 16.5.2018 : Uzel 1 – rozměry 22x12x16 (2,1 ml) Uzel 2 - 15x12x17 (1,5ml) Vyšetření 20.7.2018: Uzel 1 – rozměry 20x14x11 (1,5ml) Uzel 2 15x15x10 (1,1ml) Škoda, že jsem neměla vyšetření před 2 měsíci s sebou! Začínám věřit, že výrobky OKG opravdu fungují a nejde jen o vyhozené peníze. Hezký den všem.

Lenka Marková

Další ZKUŠENOSTI s výrobky OKG:

Naší holčičce Karolínce se v deseti měsících objevil Atopický ekzém a s tím alergie na rajčata, čokoládu, kravské mléko, byliny, papriky a jahody... Kortikoidové masti jsem odmítla a Karolínce jsme začali dávat vnitřně OK Omegu+ a OKG FactorBasi a tělíčko jsme mazali OK Omegou. Po šesti měsících ekzém zmizel nadobro a dokonce zmizely i alergie! Dnes jsou Karolínce téměř tři roky a je bez ekzému a bez alergií - jí a pije úplně všechno. Navíc za celou tu dobu nebyla prakticky nemocná! Určitě produkty OKG doporučuji a děkuji za ně...

Lýdie Elicerová, Tanvald

Chci se jen podělit o TEN POCIT, když se náhodně potkáte s vaší dětskou lékařkou a tváří v tvář na sebe zíráte pohledem „jé, už tak dlouho jsme se neviděli“. Povídám: „Paní doktorko, klukům bude 9 r., 7 r. a 5 r., tak už brzy přijdeme na preventivku.“ (Naposledy jsme se viděli, když jim bylo 7 r., 5 r. a 3 r.) :o) Přeji všem úspěchy v užívání našich skvělých přípravků.

Monika D., Nyklovice

Už od dětství mě trápil atopický ekzém, alergie na pyl a některé potraviny. Prošla jsem si snad úplně vším. Léčba kortikoidy, vakcíny a různé vodní lázně, vše bez výsledku. Neustálé kýchání, oteklé oči, vodnatá rýma, vyrážky a svědivá, mokvavá kůže mě doprovázeli přes 20let. Začala jsem užívat Factor Base a Omegu+ a už po dvou měsících bylo viditelné zlepšení. Kůže přestala mokvat, přestali mi otékat a svědit prsty. Za další měsíc se kůže zahojila, ekzém už zcela zmizel, akorát zůstala citlivá místa, která jsem promazávala Balsamem. Po té jsem ještě přidala Tau a Betu+ . Atopický ekzém, který jsem měla od prvního těhotenství na rukou téměř 9 let, byl do půl roku pryč. A k mé velké radosti jsem o Vánocích zjistila, že můžu dokonce jíst vlašské a lískové oříšky bez alergických reakcí. A nyní během pylové sezony všichni kolem kýchají, stěžují si jak je to obtěžuje a já nic, žádné alergické projevy na pyl. :-) A za to vše jsem vděčná výrobkům OKG. Děkuji.

Veronika Pešková, Načeradec

Tak Peti mladý dnes i díky migrenoutu udělal státnice a obhájil bakalářku. Jsem ráda, že jsem se mohla zrovna v tuto dobu seznámit s produkty OKG. Moc děkuji 😉

Jana Bartošová, Břeclav

Přátelé, užívám 2 týden Factor Base AA, mám neskutečnou energii, stres a napětí z uplynulých událostí v mém životě mi úplně ustoupil, je to úžasné. Akorát jsem zjistila, že ho nemůžu brát na noc, pak nespím a furt jsem akční.

Dagmar Langová, Dolany u Olomouce

Já se ráda pochlubím, že i manžel konečně uznal sílu našich báječných výrobků, neb se o něj o víkendu také pokoušela chřipka, díky vlastní lahvičce alfčky byl v neděli fit, tato pochvala mě nejvíce těší - ledy snad prolomeny! Hurá.

Petra Č., Praha

Ahojky, moc Ti děkuji:-)! Daří se nám dobře, kluci jsou zdraví i přesto, že ve školce řádila mononukleóza, tak Ríša nechytl ani teploty, ani kašel, jen měl silnější rýmu. Asi za všechno může gama:-), máme asi už třetí balení, ale je to neuvěřitelný...vždycky jsme všechno chytli jako první, ale tentokrát nic:-). Dávám mu lžičku denně preventivně a někdy dvě. Jinak jsem moc spokojená:-). Moc děkuju a měj se krásně.

Jana Ch.

Vstup pro hosty 50kč.

Pro partnery OKG je cena vstupenky 200kč/osoba. ​

Jak se na setkání dostanete?

STANICE METRA: Metro Střížkov (červená C) ...metro PRAHA jízdní řád

Autobusová zastávka: Střížkov, Poliklinika Prosek

Najít si vhodné dopravní spojení můžete zde: IDOS

Parkování je u Polikliniky ZDARMA.