Překyselení a OXIDAČNÍ stres – 2 strašáci dnešní doby…

scarecrow-1147707_1920

…kteří zanechávají své stopy na našem zdraví.

Ano, sama jsem si jich za poslední 2 roky užila až až. Rok před rozvodem a rok po něm. 2 roky mi trvalo než jsem se vrátila zpět do své vnitřní síly. I když jsem se snažila vše zvládat s přehledem, své stopy to v člověku zanechá a odrazí se to na zdraví.

Najednou nestačí doporučená denní dávka potřebných látek, ale je potřeba opravdu zvýšený přísun. Nejedenou jsem ocenila, že mám po ruce čistě přírodní výrobky OKG, které doplní to, co ve stravě chybí.

Byť jsem člověk, který se snaží jíst zdravě, nejím maso, kromě ryb, hlídám si pitný režim, vnímám kyselé a zásadité potraviny a snažím se o jejich rovnováhu, ve chvíli, kdy jste ve stresu, je to opravdu málo a tělo potřebuje i kvalitní potravinové doplňky.

Někdy až zpětně si člověk uvědomí, jaké bohatství vlastně po ruce má. Třeba při rozhovoru s kamarádkou, která během rozvodového období brala antidepresiva. Děkuji za to, že jsem svoje tělo něčeho takového ušetřila. Při různých signálech v podobě nespavosti, zhoršeného akné, větší lámavosti nehtů apod. jsem začala dodávat, co bylo potřeba , i když třeba ne vždy v takovém množství jaké jsem si přála, ale jaké jsem si v danou chvíli mohla dovolit.

Nicméně Vaše tělo to vždy ocení. Jak říká Ditka Kolářová – Ivance fungují moka lžičky, mě polévkové lžíce výrobků, jde o pravidelnost a to je nejdůležitější.

synergy-pack

Zarážejí mě hrůzné statistiky o tom, že nemoci oběhového systému jsou nejčetnějším onemocněním a spolu s nádorovým onemocněním můžou za ¾ úmrtí. Navíc se posunují do stále mladšího věku a můžou za to právě již zmínění strašáci.

Zarážejí mě také z toho důvodu, že poslední dobou hodně vnímám, jak se spousty lidí opravdu probouzí a mají zájem na tom své zdraví podporovat přírodní cestou – stravou, pohybem, potravinovými doplňky atd., jen to zatím v již zmíněných statistikách není vidět. Věřím, že se to brzy změní. :o)

…a že takzvané nevyléčitelné choroby začnou lidé opravdu vnímat jako zprávu našeho těla pro nás, co můžeme ve svém životě změnit, zlepšit, jaké potřebné látky doplnit, jak sami sebe podpořit a užívat si svůj život ve zdraví a radosti.

Proto přidávám jeden  ***Andělský recept*** Překyselení a jak si s ním s lehkostí poradit

…a zároveň Vám přeji, aby i Vaše cesta vedla ke zdraví, radosti a naplněnému životu.

PS: Pro Vás, kteří chcete podpořit své zdraví výrobky OKG a kompenzovat tak díky nim vliv současného světa na naše zdraví se může hodit i tato doporučení:

Výrobky OKG a OXIDAČNÍ STRES:
Emulips/ Emulips Forte , Ok Alfa +, Ok Tau +, Factor Base NO, Emulips Slim Drink

Výrobky OKG a PŘEKYSELENÝ ORGANISMUS:
Ok Alfa +, Ok Tau +, Ok Gama +, Ok Omega3 Complete, Factor Base NO
HLAVNĚ: Ok Beta +!!!

S láskou a úctou

Vaše Petra Slámová

Petra Slámová
Poradím Vám, jak podpořit své zdraví přírodní cestou s výrobky OKG, které vycházejí z principů TČM. ***Vyrazit na cestu ke zdraví můžete i s e-bookem: 10 kroků ke zdraví přírodní cestou ***Inspiraci můžete najít také v e-booku: Moje cesta ke zdraví přírodní cestou s výrobky OKG

V e-booku, který si můžete zdarma stáhnout se dozvíte 10 důležitých kroků, které výrazně ovlivňují vaše zdraví. Zjistíte, kde už jste vy a na čem ještě můžete zapracovat. Mějte své zdraví ve svých rukou i vy!

Nejste registrovaní v OKG? E-book si stáhněte zde:

Jste zaregistrovaní v OKG? E-book si stáhněte zde:

Komentáře