Petra Slámová
Petra Slámová
Vděčnost

Vždy jsem byla nakloněná přírodní cestě ke zdraví, ale ne v každé situaci jsem znala možnost, jak některým lékům předejít, nebo jaké jsou alternativní možnosti. Například při nevolnosti, menstruačních bolestech, teplotě apod... jsem používala léky, protože jsem tak byla naučená. Přišlo mi, že je to tak v pořádku.

Když Vám to doporučí lékař, člověk, kterému věříte, máte pocit, že je to pro Vaše zdraví a nežádoucí účinky na příbalovém letáku nemají takovou váhu...ALE jsou věci, které mohou být i jinak. :) 

V době, kdy moje starší dcera nastoupila do školky, začala být často nemocná. Bývala více doma, než ve školce, a já začala hledat cestu, jak jí přírodní cestou posílit imunitu.

Po třičtvrtě roce jsem našla společnost OKG, s kterou 12.6.2010 začala moje DOBRODRUŽNÁ CESTA. Výrobky OKG se velmi rychle staly součástí našeho každodenního života. Pomáhají nám při akutních potížích – nachlazení, teplota, štípance apod., ale také je rádi užíváme na udržení rovnováhy v organismu, a nemocem tak předcházíme.

Malou inspiraci můžete najít v e-booku: Moje cesta ke zdraví přírodní cestou.

Letos na jaře mě potěšil komentář od starší dcery: " Mami, já celou letošní zimu byla zdravá." :)

Neříkám, že je to vždy a za jakýchkoliv okolností, ale když se něco objeví, víme po jakých produktech sáhnout. Pokud to tak skutečně jde, volím raději tu přírodní cestu. 

Není to o tom, že bych klasickou medicínu úplně zavrhovala, určitě má také své místo. Například při zlomenině, infarktu, kdy je potřeba rychlý zásah. Nicméně v některých situacích mi přijde, že lidé užívají léky a chemii zbytečně. Možná z nevědomosti, možná protože zatím neznají jinou cestu...tak jako to bylo dříve i u mě. 

Více jak 14let mě na mé cestě doprovází i krásná energie Reiki...nebo-li cesta SRDCE. Energie, kterou si v sobě pěstujeme a vyzařujme k ostatním má také velký vliv...pro mě je to skvělý pomocník na cestě osobního rozvoje. 

Osobní rozvoj je mojí velkou vášní. Dívat se na věci trochu hlouběji...to, že naše zdraví nestojí jen na kvalitních produktech, je Vám určitě jasné. Ovlivňuje ho spousty dalších faktorů...můžete se na ně podívat v e-booku 10kroků ke zdraví. :)

Proto mi bude ctí, pokud Vás inspiruji :) a tyto stránky, výrobky OKG, moje zkušenosti, zamyšlení, články, videa přispějí i k Vašemu vědomému návratu ke zdraví. ♥ 

S radostí a láskou Vaše Petra Slámová 

Mé zkušenosti s výrobky OKG jsou výborné. Zaregistrovala jsem se asi před 2,5 roku, protože jsem se skoro rok dostávala ze zápalu plic a s tím spojený zánět dutin. Mé tělo bylo hodně oslabené po užívání ATB na zápal plic a 2 měsíce na to ATB na zánět dutin. Po asi týdnu užívání výrobků OKG jsem se již cítila lépe a následně jsem se zcela uzdravila. Od té doby, co užívám výrobky OKG jsem neměla ATB ani jiné chemické prášky na bolest, teplotu apod. Před více než 15 lety jsem prodělala operaci štítné žlázy z důvodu cysty, kdy mi jeden pár odebrali a jeden nechali a tak beru pravidelně prášky na doplnění hormonů (snížená funkce štítné žlázy). Po asi 1,5 roku užívání výrobků OKG jsem konzultovala s panem primářem možnost snížení dávky hormonů, bylo mi vyhověno a krevní testy po roce ukázaly, že je vše v normálu a byla jsem pochválena, že jdu i jinou cestou než jen slepě zobat pilulky! Výrobky OKG používají i naše dvě dcerky, které téměř nemarodí, občas mají jen rýmičku a kašílek a to zvládáme s výrobky OKG, před užíváním marodily mnohem častěji a užívaly i ATB. Od seznámení s mojí skvělou manažerkou Péťou celá naše rodina jen kvete! :) Péťa je schopná poradit konkrétní výrobky na konkrétní problémy a vede mě k přemýšlení o věcech, o kterých bych běžně ani nepřemýšlela. Pro mě nastal čas rozvíjení sama sebe po zdravotní i duchovní stránce. Moc si toho vážím, na tuto chvíli jsem čekala několik let a vesmír mi to právě teď umožňuje! Děkuji!
Marta Bláhová, Sedlčany

V e-booku, který si můžete zdarma stáhnout se dozvíte 10 důležitých kroků, které výrazně ovlivňují vaše zdraví. Zjistíte, kde už jste vy a na čem ještě můžete zapracovat. Mějte své zdraví ve svých rukou i vy!

Nejste registrovaní v OKG? E-book si stáhněte zde:

Jste zaregistrovaní v OKG? E-book si stáhněte zde: