Má vůbec smysl zkusit bylinky? …teď už jsem si jistá! 😘 Monika Fialková

Máme velký problém, tchýni našli neoperovatelný nádor v rameni, který rychle roste…….má vůbec smysl zkusit bylinky? …1.2.2017 mi přišla tato zpráva od Monči Fialkové.

Odepsala jsem jí: Spíš je škoda to nezkusit.

…a tak to všechno začalo. ♥

Zkušenost, kterou Monča napsala v dubnu 2018 je takový stručný souhrn roku, který nějak hodně rychle utekl, ale určitě stál za to. 🙂

Naší babičce 70 let, byla v lednu sdělena nekompromisní diagnóza – recidiva karcinomu prsu, nádor se plazil po svalech, cévách, šlachách od ramene směrem k páteři, druhé ložisko v hrudníku, metastázy v kostech.
Zcela jí ochrnula ruka. Měla obrovské bolesti, které dokázaly tlumit pouze vysoké dávky analgetik spolu s morfiovými náplastmi. Lékaři ji uložili do kolonky nevyléčitelných případů.

V únoru začala užívat FB NO, Alfu, Betu, Gamu, Tau, Kids. Postupně jsme také vyřadili ze stravy maso a cukr.

Koncem září začala trochu hýbat ramenem a snižovat dávky analgetik.

V říjnu byla na kontrole – žádné nové ložisko a nádor neroste. V tu dobu jsme přidali Anti- AgeFB. Postupně začala hýbat celou rukou. Náplasti už nepotřebovala. Po roce si dokáže podržet předměty, chybí pouze hybnost v prstech. Neužívá vůbec žádné léky na bolest, ani na tlak, zkrátka vůbec žádné chemické preparáty. V únoru opět kontrola a opět žádné nové ložisko ani metastázy. Navíc babička je velmi čiperná a daří se jí 15 měsíců po vyřčení diagnózy každý měsíc trochu lépe. Všechny krevní testy má ukázkové, doktoři tomu nechtějí ani věřit, jak je to možné.
Toto je pro mne největší důkaz toho, že produkty OKG skutečně fungují a vrací lidem radost ze života. Jsem za ně moc vděčná

…a protože výrobky OKG Monču tak pohltily a zkušenosti s výrobky se začaly nabalovat, s radostí je začala přirozeně doporučovat dále a tady je výsledek:

…odvádí opravdu skvělou práci. ♥ Ocenění manažerky i z rukou zakladatele firmy OKG Ing.Jiřího Krčála, si opravdu zaslouží. ♥

Přidejte si Monču do přátel na Facebooku (Monči profil) a poznáte i její další vášeň a tím je HÁČKOVÁNÍ. 😉 …a s tím je spojená i další zkušenost:

Často se mne ptáte, zda se nebojím karpálních tunelů, když tolik háčkuji – nebojím, mám Omega 3CompleteOK Balzám.

Má šikovné ruce, že? 🙂 …a otevřené srdce i pro Vás, kdo hledáte přírodní cestu ke zdraví. ♥

Přidávám ještě další Monči zkušenosti:

Po cca 2 měsících pravidelného pití cca 1l čaje z Emulips Slim Drink jsem si všimla, že vlastně vůbec nemám chuť na sladkosti. Původně jsem ho začala pít hlavně na pročištění ledvin v zimním období, ale tento vedlejší efekt mne moc potěšil.

Po 3 měsících pravidelného užívání Omega 3 Complete spolu s FB NO jsem si všimla, že drobné mikrovarixy, které jsem měla na nohou, zcela zmizely. Pokračuji tedy v užívání dál, aby zmizly i ty velké – už se těším, jak se v létě nebudu stydět za své nohy v sukni.

Od té doby, co užívám FB AA, mám spoustu energie a jsem klidnější a vyrovnanější, což ocení zejména rodina.

…a ještě jedna z rodiny:

Můj taťka 83 let měl velké bolesti v zádech. Bylo mu řečeno, že je to věkem a celoživotní těžkou prací a nelze s tím nic dělat. Jezdil na kapačku každé 3 měsíce, protože častěji nelze dávat. Vždy se mu na pár týdnů ulevilo. Nicméně před další aplikací už byl vždy moc nešťastný bolestí. Loni v dubnu začal užívat OK Betu a v červenci přidal Factor Base NO, od října potom ještě nový Factor Base Anti- age. A světe div se, na poslední kapačce byl v září a další už nepotřebuje. Při chůzi už nešourá nohy jako dříve a celkově se i přes svůj pokročilý věk cítí lépe ♥️.

Pro mne je to jeden z dalších důvodů, proč mám tolik ráda produkty OKG. Pomáhají totiž celé mojí rodině, abychom se cítili lépe a užívali si společného života. Jsem za ně opravdu moc vděčná. Monika F., Kochánky

…a já jsem moc vděčná za Monču, protože je to radost mít tak skvělé lidi kolem sebe. 🙂

Chcete i Vy vzít své zdraví do svých rukou? Postupně si měnit svůj život ke své spokojenosti?

>>> Přijďte na setkání v Praze

>>> více informací najdete zde

Hosté mají vstup zdarma. Své místo si včas rezervujte na e-mailu: monika.fialkova@seznam.cz

Ty správné příležitosti přicházejí ve chvíli, kdy jste na ně připravení. 😉 Těšíme se na Vás

Vaše Petra Slámová

Petra Slámová
Poradím Vám, jak podpořit své zdraví přírodní cestou s výrobky OKG, které vycházejí z principů TČM. ***Vyrazit na cestu ke zdraví můžete i s e-bookem: 10 kroků ke zdraví přírodní cestou ***Inspiraci můžete najít také v e-booku: Moje cesta ke zdraví přírodní cestou s výrobky OKG

V e-booku, který si můžete zdarma stáhnout se dozvíte 10 důležitých kroků, které výrazně ovlivňují vaše zdraví. Zjistíte, kde už jste vy a na čem ještě můžete zapracovat. Mějte své zdraví ve svých rukou i vy!

Nejste registrovaní v OKG? E-book si stáhněte zde:

Jste zaregistrovaní v OKG? E-book si stáhněte zde:

Komentáře