Jsem NADŠENÁ …po 20 letech snad začnu žít! :D :D :D

Migréna a přírodní cesta

Tak zněla zpětná vazba od paní Lucky, když se se mnou dělila o svojí RADOST ze svých výsledků díky užívání MigrenOutu. DĚKUJI za sdílení 🙂 … a sdílenou RADOST posílám dál… 😉

Mám RADOST z výrobku, který nejen mě ušetří tolik starostí.
Mám RADOST z výrobku, s kterým jsou za tak krátkou chvilku tak skvělé zkušenosti.
Mám RADOST z toho, že se s Vámi o to vše můžu podělit… 😉
 
DĚKUJI!

Možná znáte klasické růžové prášky na bolest, nebo bílé na horečku či zánět. Možná máte přečtené i příbalové letáky, kde najdete i vedlejší účinky a někdy je to tedy pěkné počteníčko…uff. Naštěstí už dlouho nic takového doma nemáme, ale na internetu se tyto informace lehce najdou…

V době dospívání jsem měla hodně časté a docela silné menstruační bolesti, v té době jsem jiné řešení neznala a také jsem si občas růžovou lentilku zobla. Po porodu už byly bolesti mírnější a ty jsem většinou tak nějak zvládla bez jakékoliv podpory. Proto jsem teď ocenila OKG Relax (dříve pod názvem MigrenOut), přírodní výrobek, který navíc podporuje zdraví. Menstruační bolesti mám minimální a ty jsou většinou spojené se stresovým obdobím… a protože OKG Relax navíc zklidňuje, o to víc je přínosný. 😉

Bolest, relax
Další moje celoživotní téma – kinetóza, neboli nevolnost při cestování. Hodně mi na nevolnost při cestování pomáhal Factor Base Kids, pořádná zásoba bonbónů na cestu a nejlépe sedět vepředu vedle řidiče. To byla moje maximální podpora pro mě, ale i tak mi někdy špatně bylo (i když jsem nezvracela). S OKG Relaxem zvládnu i cestu bez bonbónů a bez náznaku nevolnosti a to je skvělé!!! 🙂

Dávám palec nahoru… 😀

Navíc u něj žádný příbalový leták s vedlejšími účinky nenajdete. Když ho člověk užívá pravidelně každý den, tak naše zdraví podporuje. V kombinaci s Factor Base Kids mi pomohl i při začínajícím nachlazení. Určitě by to díky zázvoru zvládl i sám. S výrobky OKG máme už více jak 6,5 leté zkušenosti a baví mě je různě kombinovat a užívat hlavně intuitivně. Díky synergickým účinkům se navzájem doplňují a i v tom je jejich síla. Ale teď se podíváme blíže jen na OKG Relax:

OKG Relax má zcela unikátní recepturu. Obsahuje 4 léčivé rostliny – kopretina řimbaba, vrba bílá, pivoňka lékařská a zázvor lékařský.

Kopretina řimbaba ulevuje při bolestech hlavy včetně migrén, podporuje relaxaci, přispívá k pocitu „čisté hlavy“.

ZKUŠENOST: Jsem NADŠENÁ …po 20 letech snad začnu žít.  Jakmile se objevil na trhu migren out neváhala jsem koupit. Trpím silnými migrénami téměř 20let. Vždy mě to vyřadí na den dva … Jakmile produkt dorazil, začala sem užívat a jsem nadšená migréna byla jen jedna, ale slabá…mohla jsem fungovat… Budu užívat nadále a určitě se ozvu, jak to probíhá. ..ale i tak za mě supeeer…. Lucka H.

….pokračování

Peti, dobrý den, tak migren out beru již dva měsíce…první byla migréna slabá….nyní jen lehké bolení hlavy……prostě bomba 🙂  žiju 🙂  nepřežívám, ale žiju 🙂   děkuji Lucka H.

Řimbaba usnadňuje průběh menstruačního cyklu a nástupu menopauzy.

Tlumí nepříjemné průvodní projevy těchto fyziologických procesů v ženském organismu a přispívá tím k udržování dobrého psychického stavu. Pomáhá udržovat normální produkci hormonů. Pomáhá znovu nabýt dobrý mentální i fyzický stav.

ZKUŠENOST: Od rána se hlásily MENSTRUAČNÍ BOLESTI, hned jak přišel balíček s MigrenOutem dala jsem si jednu tabletku, odpoledne ještě jednu a celý den jsem zvládla bez bolestí a je to úleva. Bolesti mívám jen ve stresovém období, když jsem v pohodě, o ničem nevím a to určitě i díky výrobkům OKG. …proto moc děkuji za tak skvělý výrobek! :o) Petra S.

Vrba pomáhá udržovat mentální i fyzický komfort, přispívá k udržování dobrého stavu a správné funkce kloubů.

ZKUŠENOST: Moje máma v tomto čase trpí velkými bolestmi kloubů KLASICKÁ ARTRITIDA, nepomohly obstřiky od lékařů atd…. nemůže vůbec spát a dělat malé úkony v domácnosti, poslala jsem jí MigrenOut a po 4 dnech hlásí, že je jí mnohem líp, to je skvělá zpráva, děkuji. Dáša L., Dolany

Vrba přispívá k optimálnímu uvolnění a relaxaci, podporuje zdravý spánek. Zázvor působí blahodárně na cévy a srdce, dodává energii a vitalitu, podporuje odolnost proti únavě. Zázvor podporuje imunitní systém, působí jako účinný antioxidant.

ZKUŠENOST: Tento výrobek užívám od 4. 10. 2016 ( tedy rovných 21 dní) díky tomuto skvělému produktu netrpím na bolesti hlavy, které byly poslední dobou stále četnější, (myslím že byly způsobeny i v souvislosti s krční páteří na kterou trpím).. dokonce já zastánce bylinek, jsem musela prášky proti bolesti… teď už však nic brát nemusím, tedy přesněji beru 2x denně 1 tabletku MigrenOut a USTOUPILY BOLESTI jak HLAVY, tak BOLESTI KRČNÍ PÁTEŘE, které vyrážely až do pravé ruky, která pak mravenčila až trnula do bolesti, VŠE JE PRYČ.

ZMIZELA mi šílená ÚNAVA, která u mne začínala už kolem 15.00 hod. (nyní už chodím spát ve večerních hodinách  ) a také SE V NOCI NEBUDÍM a PROSPÍM CELOU NOC, USTOUPILY mi i NOČNÍ NÁVALY HORKA a POCENÍ. Opravdu ze své osobní zkušenosti můžu pouze doporučit. Martina R., Vyškov

Příznivě působí na stav a funkci dýchacího traktu. Pomáhá udržovat optimální aktivitu imunitního systému v dýchacím traktu, podporuje sekreci jeho sliznic, ulehčuje dýchání.

Zázvor tlumí nevolnosti, brání zvracení během cestování letadlem či automobilem.

ZKUŠENOST: O víkendu prošel MigrenOut zatěžkávací zkouškou…užívám ho pravidelně 1-4 denně, tak jak to cítím… V sobotu jsme jely z Hodkovic do Olomouce trošku RALLY…v rekordním čase, ale bezpečně! ;o) Nicméně za normálních okolností, bych byla zelená ještě DNES! Až v neděli jsem si uvědomila, že mi vlastně po cestě nebylo vůbec špatně. Ani náznak! … v neděli jsem jela z Hodkovic autobusem domu a po cestě jsem si četla, a to by za normálních okolností také dopadlo úplně jinak. Takže děkuji za radostnější cestování! ;o) Petra S.

Výrobky OKG vycházejí z principů TČM a tak dávají tělo do rovnováhy jako celek. Buňku po buňce… Příroda podporuje naše zdraví, ne naše nemoci. Díky užívání výrobků OKG se v našich životech začaly dít ZÁZRAKY a to samé přeji i VÁM, DNES i NAPOŘÁD! 😉

Mějte výrobky OKG po ruce i Vy a další krásné a radostné zkušenosti mohou být právě ty Vaše… a já se moc těším na SDÍLENÍ!

PS: Pokud zatím nevíte, který výrobek je ten nejvhodnější právě pro Vás, stačí mě kontaktovat. Společně probereme i dávkování a vše potřebné:

e-mail: petra@silabylinek.cz  ; tel.: 739 323 479

S úctou

Vaše Petra Slámová

Petra Slámová
Poradím Vám, jak podpořit své zdraví přírodní cestou s výrobky OKG, které vycházejí z principů TČM. ***Vyrazit na cestu ke zdraví můžete i s e-bookem: 10 kroků ke zdraví přírodní cestou ***Inspiraci můžete najít také v e-booku: Moje cesta ke zdraví přírodní cestou s výrobky OKG

V e-booku, který si můžete zdarma stáhnout se dozvíte 10 důležitých kroků, které výrazně ovlivňují vaše zdraví. Zjistíte, kde už jste vy a na čem ještě můžete zapracovat. Mějte své zdraví ve svých rukou i vy!

Nejste registrovaní v OKG? E-book si stáhněte zde:

Jste zaregistrovaní v OKG? E-book si stáhněte zde:

Komentáře