ESO 🃏 pro Vaši IMUNITU = 4 osvědčené léčivé byliny 🌿

Do jaké skupiny patříte?

A) Zajímáte se o své zdraví až ve chvíli, kdy na vás “něco leze”.

B) Uvědomujete si hodnotu svého zdraví a pečujete o něj preventivně.

C) Uvědomujete si hodnotu svého zdraví, ale …

Těch skupin může být daleko více. Ať patříte do napsané, či nenapsané skupiny, věřím, že tyto informace pro vás budou přínosné a něco zajímavého vám do života přinesou.

Podíváme se na 4 léčivé bylinky, které povzbuzují imunitu a posilují tělo k přirozenému fungování. Léky a chemie je od takového fungování odpojují.


Jednou z těchto bylin je MATEŘÍDOUŠKA. U nás v ČR můžeme najít až 7 druhů. Její působení se promítlo do názvu. “Mateří douška” nebo -li ” POHLAZENÍ MATKY” v sobě ukrývá krásnou pozitivní energii.

Když si zavřete oči a necháte na sebe působit energii samotného názvu, sami můžete cítit, že jste v dobrých rukou této bylinky. Přesně ta samá krásná energie vám otevírá srdce a i proto je přiřazena k elementu ohně, který je propojený se srdcem a tenkým střevem.

Mateřídouška má blahodárný vliv i na ostatní orgány spojené s pentagramem, tak jako ostatní bylinky, které zde ještě zmíním.

Velmi často se používá ve směsích na spánek, nebo na koliky. Také podporuje trávení a vylučování žaludečních šťáv. Má vynikající působení na kašel, tlumí kašel, rozpouští hleny.

Používá se při zánětech průdušek, při astma, při zánětech dutin, na poruchy spojené s močovým měchýřem.


Druhá bylinka je ŽENŠEN pravý, který patří k nejznámějším exotickým léčivým bylinám. Často používaný v TČM.

Zaujal mě výklad názvu. Skromný výklad je “člověčí kořen”. Více se mi líbí majestátný výklad: “SÍLA ZEMĚ V PODOBĚ ČLOVĚKA”.

Když se nadechnete do tohoto majestátného výkladu, už jen samotný název vás vrací do vaší síly.

Ještě se podíváme na pár účinků. Kořen patří k prvku země. Pokud jste často hlavou v oblacích, uzemní vás. Což beru jako přínosné, rovnováha je důležitá. 😉

Dále ovlivňuje metabolismus cukrů a tuků. Působí proti křečím dýchacího ústrojí, křečím hrtanu. Otevírá dýchání.

Čistí, posiluje a zlepšuje zrak. Celkově zklidňuje játra. Má blahodárný vliv na oběhový systém – vysoký tlak snižuje, nízký zvyšuje.

Určitě se mnou budete souhlasit, když napíši, že nejlépe se pamatují zajímavosti, a tak tady pro vás jednu mám. 🙂 Síla země spojená s Ženšenem se projevuje ve všech oblastech 😉 Výzkumy poukázaly na to, že po užívání ženšenu se u mužů zlepšily sexuální funkce podobně jako při používání viagry.


RAKYTNÍK řešetlákový je třetí rostlina. Původem je z Číny, Mongolska, Nepálu a Indie.

Má 10x více vitamínu C než pomeranč. Dále obsahuje vitamin A, B1, B2, B3, B6, B9, D, E, F, P a K. Z minerálů draslík, mangan, vápník, železo, také aminokyseliny, flavonoidy, pektiny, cukry, třísloviny, organické kyseliny a silice.

Působí proti zahlenění, při onemocnění kůže. Je výborný na gynekologické problémy, především na záněty. Podporuje játra, to jak v případě přetížení, tak zánětu, ať už způsobený špatným životním stylem, nebo léky. Posiluje oběhový systém. Podporuje trávení. Zlepšuje tvorbu krve.


Poslední slíbená léčivá bylina je TŘAPATKA nachová. Možná jí znáte pod názvem ECHINACEA. Kdy kořen je spojen opět s prvkem země a nať s elementem dřeva. Společně působí na akutní i chronické problémy.

Třapatka ovlivňuje srážlivost krve a stav cév. Posiluje tvorbu krve.

Působí na infekce močových cest. Blahodárně působí na ženské pohlavní orgány a u mužů na prostatu.

Má protinádorové působení. Blahodárně působí i na žaludeční vředy a záněty žaludku. Také na náhlé, ale i chronické rýmy.


Všimli jste si, že když spolupracujete s lidmi na stejné vlně, vznikají skvělé věci? Nabíjí Vás to energií a vše funguje tak nějak snadněji? …a přesně taková spolupráce funguje i u bylin. Když se sejde jedinečná kombinace, účinky jsou daleko kvalitnější a silnější, než když použijete jednu z těchto rostlin samostatně.

Přesně taková jedinečná kombinace se sešla ve výrobku Ok Alfa + IMUN. Všechny obsažené léčivé rostliny podporují a posilují imunitní systém a všechny mají vliv na orgány spojené s 5ti elementy.


Podrobnější popis účinků těchto zmíněných bylin na konkrétní orgány najdete na přiloženém záznamu:


Ať už jste v dobré kondici, nebo potřebujete své zdraví trochu vyladit, Ok Alfa + IMUN vždy odvede skvělou práci. 😉 Díky registraci ho můžete mít za výhodnější cenu. Více informací najdete zde <<<

Teď už Vám popřeji pevné zdraví i během zimního období

S úctou Vaše Petra Slámová


         
       
Petra Slámová
Poradím Vám, jak podpořit své zdraví přírodní cestou s výrobky OKG, které vycházejí z principů TČM. ***Vyrazit na cestu ke zdraví můžete i s e-bookem: 10 kroků ke zdraví přírodní cestou ***Inspiraci můžete najít také v e-booku: Moje cesta ke zdraví přírodní cestou s výrobky OKG

V e-booku, který si můžete zdarma stáhnout se dozvíte 10 důležitých kroků, které výrazně ovlivňují vaše zdraví. Zjistíte, kde už jste vy a na čem ještě můžete zapracovat. Mějte své zdraví ve svých rukou i vy!

Nejste registrovaní v OKG? E-book si stáhněte zde:

Jste zaregistrovaní v OKG? E-book si stáhněte zde:

Komentáře