E-book bez menstruačních bolestí

Trápí Vás nebo Vaši dceru menstruační bolesti?

Netěšíte se na toto období, a když už nastane, přejete si, aby už bylo rychle pryč?

Víte, jak negativní vliv mají chemické léky, ale zatím neznáte jinou cestu?

Víte, že pro Vás může být menstruace i velkým přínosem?

Chcete se na toto období těšit a dokonce si ho i užít? 

Když jsem byla ve věku mojí starší dcery, už tehdy mě trápily menstruační bolesti. V té době jsem neznala jiné řešení než chemický prášek, v lepším případě jsem zůstala v posteli, nebo zavřená na záchodě a snažila se ten čas "nějak přežít".

Věřím, tomu, že spousta dívek to dělá podobně, protože zatím neznají jiný způsob. To pro mě byl jeden z impuls, proč se o tyto informace podělit. Věřím, že pro Vás bude přínosnou inspirací i přínosem. 

S úctou Petra Slámová

Víte, že:

Léky na bolest s obsahem ibuprofenu patří k nejprodávanějším na světě! Tyto léky zatěžují hlavně srdce a játra. V játrech se ibuprofen metabolizuje, jsou tedy jedním z nejpostižitelnějších orgánů. Ibuprofen může způsobit žloutenku, nebo v horším případě selhání jater.

Mezi další nežádoucí vedlejší účinky patří například:

zažívací obtíže jako pálení žáhy, bolesti břicha, nevolnost, nadýmání, zvracení, průjem, zácpa a menší krvácení do žaludku a střev, které může výjimečně vést k anémii (chudokrevnosti). Žaludeční nebo dvanáctníkové vředy, vřídky v ústech, zánět tlustého střeva a Crohnova choroba.

Některé dívky, či ženy řeší bolestivou menstruaci hormonální antikoncepcí. Možná je to z toho důvodu, že to tak dělá kamarádka, nebo jste prostě slyšely, že je to jedna z možností. Podle mého názoru to také nebude to pravé…

Hormonální antikoncepce není pro naše tělo přirozená. Ovlivňuje i naši vnitřní mikroflóru. Tlumí funkci vaječníků a nadledvinek pro produkci přirozených hormonů. Naše tělo má vlastní inteligenci a hormonální dávkování si přirozeně dávkuje samo, pružně, podle okamžité potřeby. Nic takového se syntetickými hormony nenahradí...a to ani nemluvím o negativním vlivu na zdraví.

Ve e-booku najdete několik možností, jak přírodí cestou podpořit své zdraví a zbavit se těchto nepříjemných projevů natrvalo. Také Vám dá pohled z jiného úhlu a pomůže Vám vyjít z prostoru bolesti a ztuhnutí do většího nadhledu a radosti. 

Dočetla jsem e-book a říkala jsem si, že je to krásný návod především pro nás maminky co máme dcery u kterých “to” čekáme každou chvíli, že “to” přijde. Tento krásně obsáhlý e-book můžu dát přečíst své dceři a vím, že bude o všem poučená, všemu krásně porozumí a dokonce věřím tomu, že ke svému tělu bude přistupovat s láskou. Žádné strachy, žádné bolesti tam nemusí být. Děkuji za velice přínosné informace a mohu doporučit opravdu všem ženám, maminkám,...děkuji
Jana Teršlová, Hodkovice
Přečtení ebooku bylo velmi zajímavé a dozvěděla jsem se nové věci o našem těle a jak si chránit zdraví. Nejvíce mě potěšilo, že OKG Relax může jednou pomoci dceři při zvládání menstruace a nebude muset používat léky na bolest. Někdy člověka až zaskočí, jak bylinky fungují. Kdo nezažije, nepochopí. :-) Každý si tu cestu musí najít sám. :-)
Barbora Prokopová
Peti, Tvůj e-book mne moc potěšil, krásně jsi shrnula vše, co se děje s naším tělem nejen v období menstruace, ale v průběhu celého lunárního cyklu a našla jsem v něm dost užitečných rad i informací, moc za něj děkuji 💝
Monika Fialková, Kochánky

Potřebujete pomoc?

Napište mi na petra@silabylinek.cz 

© 2019 Vaše Petra Slámová                                                                                                                  www.petraslamova.cz