Buďte u toho!!!Naskočte s námi na ZDRAVOU vlnu HOJNOSTI…😍

Jak by se vám líbilo naskočit na ZDRAVOU vlnu HOJNOSTI? Teď máte skvělou příležitost a určitě i úsměv na tváři. 🙂

Dovolte mi pozvat vás na již 19té NAROZENINY výjimečné české společnosti OKG, které se konají 29.2.2020 v hotelu Avanti v Brně. I díky tomuto dni máte možnost podívat se na HOJNOST, váš život, ZDRAVÍ , úspěch, společnost OKG z většího nadhledu. Přenastavíte si pár chybných nastavení a propojíte se s větší lehkostí a radostí na vaší unikátní cestě.

Firmy, které PŘETRVÁVAJÍ, VYTVÁŘEJÍ dvě věci: PRODUKT, který lidé 👩‍👩‍👦‍👦chtějí, a KULTURU, jejíž součástí chtějí být.

Dharmesh Shah

Od 10hod. se můžete těšit na Pavla Morice s tématem ” Hojnost aneb peníze a úspěch jinak”.

Pavel Moric je vášnivý student života, úspěšný sportovec (7mi násobný mistr karate v ČR), zakladatelmajitel oblíbeného klubu KARATE VISION. Vědomý trenér karate, vyhledávaný spíkr i kouč osobního rozvoje.

Fascinuje mě svými zkušenostmi i tím, jak na sobě neustále “maká”. Vždy umí trefit hřebíček na hlavičku. Dokáže člověku zprostředkovat tolik uvědomění, až si z toho sedne na zadek. 😀 Dobře, možná trochu přeháním, ale během 7mi let, co mám tu čest ho sledovat, učit se od něj a dostávat zpětné vazby, to tak skutečně je. Umí najít hranici toho, kdy může člověka ještě popostrčit, a kdy už by to bylo přes čáru.

…a hlavně sama velmi dobře cítím a jsem vděčná za to, jak moc můj život i mě ovlivnil. Kolik se toho díky objevenému prostoru pro zlepšení už skutečně zlepšilo, a to tam je stále mnoho potenciálu.

Jeho přednáška “Hojnost aneb peníze a úspěch jinak” mi dala reálný pohled na toto téma. Je to ZDRAVÝ ZÁKLAD, který mě v určitých věcech posilnil, nepodstatné dal pryč a zaměřil na to důležité. Jde už více do hloubky a s člověkem to pracuje na více úrovních.

Pro vaši cestu je to jeden z cenných dlažebních kamenů, díky kterým bude vaše cesta stabilnější. Tedy podle mého názoru…a aby to nebylo jen z mého pohledu, přidávám i další dvě zpětné vazby:

Po pravdě, víc mě zaujala jeho přednáška ČAS. Od této jsem měla asi větší očekávání. Nicméně stále o některých slovech přemýšlím. Kde a co mohu udělat něco malého a pravidelného. Některé věci jsem dala i do praxe. Přemýšlím i o tom, jestli skutečně ty některé věci potřebuji, nebo ne. A stále hledám prostor pro zlepšení.

Řekla bych, že víc přednáška zasáhla manžela. Celou cestu domů přemýšlel nahlas. Bylo moc fajn to slyšet a být na semináři spolu. Pak mám pocit, že spolu rosteme. A to je moc hezké….

Radka Krosnářová

Po téhle přednášce je potřeba prostor pro sdílení a vstřebání, takže tím vyplníme polední pauzu. Oběd v hotelu Avanti si můžete objednat hned ráno při prezenci.

Oběd v hotelu Avanti
Před hlavním jídlem jsme minule měly opravu luxusní hráškový krém.

Od 13hod. se podíváme na to Jak zkvalitnit své zdraví i svůj život a naskočit do vlny hojnosti.

Máme tu skvělou příležitost, že Konference, či Kongres jsou setkání, kde se sejdou všichni Generální manažeři a manažerky z celé OKG na jednom místě. Všichni do jednoho vám dají jednu cennou věc, která vám velmi usnadní vaši cestu v OKG a možná i v životě.

Od 14:30hod. přijde krásná část oceňování za skvělý kus odvedené práce.

Velmi zábavná část bývá i TOMBOLA20 hodnotných cen a 3 hlavní ceny (tablet a 2 mobilní telefony!).

+ OSLAVA 😀 , o další rok má firma OKG hlubší a silnější kořeny, mohutnější kmen a krásnější a košatější korunu. 3,2,1…to nás čeká až na konferenci. 🙂

Po této části je ideální čas na focení a dobrou kávu, protažení, sdílení…a na přípravu úrodné mysli na poslední část.

Od 16hod. je zde prostor pro člověka, který před 19ti lety zasel semínko OKG – prezident a zakladatel OKG Ing.Jiří Krčál. Díky jeho vášnivému srdci a touze pomáhat lidem se s pár odvážnými lidmi vydali na cestu, která byla velkou zkouškou a cennou školou různých životních vlastností a dovedností.

Vybudoval stabilní českou firmu, která má zastoupení nejen v České republice, ale šíří se po celé Evropě. Období krize, které ustál ho ještě posílilo, a to se odrazilo i na obratech firmy, které se ještě zvýšily a stále zvyšují!

Díky svým 27letým zkušenostem v MLM, nám předá cenné zkušenosti, jak si v OKG zajistit prosperující mezinárodní obchod.

Bude to síla, co říkáte? 🙂

…a to ani nemluvím o té krásné energii, která se vytvoří, když se sejdou lidé na stejné vlně. 😉 I o tom si můžete přečíst v následující zpětné vazbě na Kongres v září 2019:

Letos poprvé jsem se zúčastnila kongresu OKG v Brně. V OKG jsem od února 2019, a když pominu co pro mě a mojí rodinu udělaly její produkty, tak mi také mnoho dávají setkání, víkendové školení a kongres.

Hodně jsem se musela přemlouvat, abych jela, protože jsem byla ve 3 měsíci, takže nevolnosti ještě v plné síle, únava a ta dlooouhá cesta mě přeci jen děsily. Do toho jsem počítala jsem co dám za cestu, jídlo ubytování. Samozřejmě, že jsem nakonec jela.


Všichni kolegové z OKG mi totiž říkaly, že tam bude nepopsatelná atmosféra a úžasná energie. A za sebe mohu jen potvrdit. Byl to pro mě úžasný zážitek, sama jsem na kongresu vyprávěla svůj příběh, kdy jsem měla slzy na krajíčku, a při vyprávění ostatních jsem měla husí kůži.

Dostala jsem spoustu úžasných dárků a několik ocenění, včetně produktů zdarma, získala spoustu užitečných informací, osobně se seznámila s panem prezidentem společnosti, večer byl úžasný večírek plný zábavy, dobrého jídla, pití i tance.

Abych to už nějak uzavřela. Získala jsem mnohem více než jsem sama vložila. Finančně po sečtení výdajů versus dárky i produkty, které jsem získala, jsem si naopak polepšila. To vše i díky své práci u této úžasné firmy. Stačí se jen podělit a budete bohatší. Ani vy si určitě nenechte ujít únorovou konferenci OKG, my tam budeme.

Markéta Chomátová, Vedoucí konzultant

1.Přidejte se i vy do RODINY OKG = získáte přístup ke špičkovým přírodním produktům, které zkvalitní vaše zdraví.

2. Staňte se silným lídrem v České republice i dalších zemích Evropy!

BUĎTE na konferenci!

Těšíme se na vás. 🙂 Vstupenky budou již brzy v e-shopu OKG.

PS1: Únorová konference je pro partnery OKG. Ještě nejste v OKG zaregistrovaní? Kontaktujte člověka, který sdílel tento článek, rád vám prozradí více informací.

PS2: Ještě pro vás mám překvapení 🙂 , ale o tom, třeba zase někdy příště. 😉

S úctou Vaše Petra Slámová

Petra Slámová
Poradím Vám, jak podpořit své zdraví přírodní cestou s výrobky OKG, které vycházejí z principů TČM. ***Vyrazit na cestu ke zdraví můžete i s e-bookem: 10 kroků ke zdraví přírodní cestou ***Inspiraci můžete najít také v e-booku: Moje cesta ke zdraví přírodní cestou s výrobky OKG

V e-booku, který si můžete zdarma stáhnout se dozvíte 10 důležitých kroků, které výrazně ovlivňují vaše zdraví. Zjistíte, kde už jste vy a na čem ještě můžete zapracovat. Mějte své zdraví ve svých rukou i vy!

Nejste registrovaní v OKG? E-book si stáhněte zde:

Jste zaregistrovaní v OKG? E-book si stáhněte zde:

Komentáře