BORELIÓZA – zpráva pro mě, že se něco děje … a také inspirace, jak jí zvládnout. 🌷💝🍀

Loňský rok byl skvělý. Tak jako se s jarem probouzí příroda, probouzejí se i nové příležitosti a možnosti. Po pracovní stránce jsem si toto probuzení opravdu užívala. Přicházely nové nápady, s Janičkou jsme točily videa, měly jsme skvělé ohlasy. 🙂

…akorát jsem zapomínala sama na sebe. Po 3 měsících skvělé jízdy mi vesmír seslal cenný dárek. Klíště s boreliózou. Přivezla jsem si ho z jednoho pracovním víkendu.

Když jsem ho našla, snad poprvé v životě jsem si napsala datum nálezu do kalendáře. Uplynulo jen pár dní a na noze se objevil flek ve velikosti velkého pomeranče.

»»» Výňatek z knížky: “Co nám tělo říká, aneb po stopách nemocí” napsal Miroslav Hrabica

Borrelióza je onemocnění způsobené bakteriemi rodu Borrelia, jež je možno rozdělit na původce Lymbské boreliózy a vyvolavatele návratných horeček. Přenášejí je členovci, kteří sají krev zvířat, u nás zejména klíšťata, dále muchničky, komáři, blechy a vši. V ČR je rozšířená Lymeská borrelióza. Není-li nemoc zachycena včas a vyléčena antibiotiky, probuzením srdce a upřímnou láskou k lidem, probíhá v několika stádiích (kožní, nervové a kloubní) a může postihnout i další orgány (např.srdce)…u vzniku této nemoci stál příliš uplatňovaný rozum.

V místě kousnutí se přenašečem borreliózy objeví postupně zvětšující skvrna, což je pro většinu lidí SIGNÁLEM k vyhledání lékaře a zahájení léčby. Někdy se ale varovná skvrna neobjeví a člověk o začínajícím onemocnění neví. Po řadě týdnů se u antibiotiky zavčas neléčených forem mohou objevit další příznaky jako encefalitida, meningitida, či polyradikuloneuritida a záněty nervů či kloubů. Bude-li Lymeská borrelióza zjištěna u Tebe pozdě, nezaspal jsi Ty, ani lékaři, neboť vše je Ti dáno do života ve správný čas. Pokorně přijmi svůj kříž a Tebou vyzařovaná láska ho z Tebe s minimálními následky zvolna sejme.

Když Ti léčba nezabírá, nebo se i během ní nemoc ještě zhoršuje, není to náhodné. Stane-li se Ti to, dopřej své hlavě odpočinku. Tím dáš svému srdci příležitost, aby se nádherně projevilo, což je vlastně duchovní podmínka Tvého vyléčení.

…  zpět k mému příběhu. Borelióza se potvrdila a moje máma zajásala. Ano, čtete dobře. Měla tak skvělý materiál pro své pracovní účely do laboratoře. Tento přístup mi však pomohl. Já přijala tuto informaci (o Borelióze) a mohla jsem s ní pracovat. Žádná lítost tedy neměla prostor … (viz. článek: O 10 kroků blíže ke zdraví) Testy navíc potvrdily velmi dobrou imunitu.

Zvažovala jsem zda užívat ATB, či ne. Jsem spíše příznivec přírodní cesty. Po rozhovoru s Liduškou a Marťou, které už boreliózu prodělaly,( »příběh Marťi najdete zde« ) jsem se rozhodla pro užívání. Ale trvalo mi asi 4dny než jsem se naprogramovala na to, že je užívám se záměrem, aby mi pomohly. Větší důvěru u mě mají vybudovanou výrobky OKG, které užíváme už 7let, při různých situacích a hlavně preventivně. Zkoušet, jestli by mi pomohly jen výrobky OKG, bez ATB, když mám zodpovědnost nejen za sebe, ale i moje děti, mi přišlo trochu riskantní… o to víc, když znám Marťi zkušenost. Nicméně v době, kdy jsem zjistila tuto situaci, jsem užívala všechny výrobky OKG. Po využívání jsem pokračovala s Factor Base NO (tento výrobek doporučuje Ing.Karel Rezek, jako základní při Borelióze), Ok Alfou +, Factor Base, Ok Tau +Emulipsem Forte.

Antibiotika už jsem neužívala více jak 8let, tak moje tělo docela rozhodily. Výrobky OKG mi pomohly k návratu do rovnováhy…(více o tom napíši v dalším článku).

Fyzicky jsem se jinak cítila dobře, psychicky přepracovaně, a tak byl ideální čas na více odpočinku. Vesmír mi seslal i neplánovanou dovolenou, a tak jsem se moha úplně vypnout.

»»»V té době jsem se také vrátila ke knížce KOUZLO od Rhondy Byrne.

Zdraví je nejcennější věcí v životě, a přesto ho víc než co jiného bereme jako samozřejmost. Mnozí z nás na něj myslí jedině ve chvíli, kdy o něj přijdou. Potom nám to náhle dojde: nemáme-li zdraví, nemáme vůbec nic.

Zdraví je DAREM života; dostáváte ho den za dnem. K tomu všemu, co děláme, abychom byli zdraví, ještě musíme být za naše zdraví vděční, aby se nám ho dostávalo čím dál více…

Když jsem šla na kontrolní testy, po více jak 3 měsících, byly negativní…a jsem za to vděčná. ♥ Věřím tomu, že když člověk celým svým srdcem i bytostí skutečně chce, cestu si najde.

A to dnes přeji i Vám ♥, ať najdete přesně tu cestu, která Vám pomůže i při Vaší nerovnováze a přinese Vám pevné zdraví, radost i spokojenost na všech úrovních. ♥

S láskou a úctou Vašemu jedinečnému životu

Vaše Petra Slámová

Petra Slámová
Poradím Vám, jak podpořit své zdraví přírodní cestou s výrobky OKG, které vycházejí z principů TČM. ***Vyrazit na cestu ke zdraví můžete i s e-bookem: 10 kroků ke zdraví přírodní cestou ***Inspiraci můžete najít také v e-booku: Moje cesta ke zdraví přírodní cestou s výrobky OKG

V e-booku, který si můžete zdarma stáhnout se dozvíte 10 důležitých kroků, které výrazně ovlivňují vaše zdraví. Zjistíte, kde už jste vy a na čem ještě můžete zapracovat. Mějte své zdraví ve svých rukou i vy!

Nejste registrovaní v OKG? E-book si stáhněte zde:

Jste zaregistrovaní v OKG? E-book si stáhněte zde:

Komentáře