Trápí Vás ALERGIE a hledáte PŘÍRODNÍ 🌿 cestu???

Jaro je jedno z nejkrásnějších období v roce. Příroda se probouzí ze zimního spánku. Stromy a louky rozkvétají do nejrůznějších barev… bohužel ne úplně všichni si toto období mohou naplno užít. Pro někoho je to spíše strašák, nebo utrpení, ale i to se může změnit. ♥

Dívejte:

V momentě, kdy se přestanete zaměřovat na strašáka a utrpení a přejete si najít cestu, jak se alergie zbavit, začnete si přitahovat situace, lidi a věci, které Vám k Vašemu cíli pomohou…a tak to funguje se vším, nejen s alergií.

Pak už jen chvilku trvá, než své návyky sladíme se svým přáním. ♥…aby byl výsledek opravdu trvalý.

Výrobky OKG jsou skvělým nástrojem na cestě ke zdraví a k jeho udržení. Jsou čistě přírodní, v souladu s přírodou a se samo-léčivými schopnostmi našeho těla. Jsou to potravinové doplňky, které v těle doplní co nám chybí…vzhledem ke kvalitě potravin, je co dohánět. Také tělo podpoří v detoxikaci a odvedou z těla všechny škodliviny, toxiny, mykotixiny apod. Ohledně alergií je základní výrobek, již zmíněný Factor Base.

Teď se ještě podíváme na pár informací, zkušeností z praxe. Tedy od lidí, kteří výrobky OKG užívají a alergie řešili:

Výrobky OKG jsou však jen jedním z kroků. Naše zdraví ovlivňuje více věcí. Zde se můžete podívat na >>> 10kroků ke ZDRAVÍ

V knížce Co nám tělo říká aneb po stopách nemocí od Miroslava Hrabici mě v souvislosti s alergií zaujaly tyto věty:

“Všímejte si, jak se zhoršují anebo zlepšují stavy alergiků v souvislosti s rodinou pohodou. Dítě (člověk) nemusí nic vidět, nemusí nic slyšet. Ono (on) cítí soulad anebo nesoulad, ve kterém žije.”

Louise L.Hay pak ve své knížce píše ALERGIE = Na koho jste alergičtí? Odmítání vlastní síly… Doporučený nový mentální návyk = Svět je bezpečný a přátelský. Jsem v bezpečí. Jsem usmířený se životem. ♥

…a teď ještě jedna důležitá otázka. 🙂 Umíte si představit, že si JARO opravdu užijete v celé jeho kráse? Přivonět si k právě rozkvetlé fialce a nechat se prostoupit její vůní? Nebo k jakékoliv Vaší oblíbené květině. Jaké by to bylo?

…anebo co byste si chtěli dopřát a zrovna teď kvůli alergii nemůžete?

Kolik jste ochotní investovat do svého zdraví, aby se to změnilo?

Naše mysl miluje hru, a když si s ní začnete hrát, začnou se rozšiřovat i její obzory. Začne připouštět i situace, které se jí dříve zdály jako nereálné.

Teď už je na Vás po jaké cestě se pustíte ♥

>>> více informací najdete a zakoupit výrobek Factor Base můžete zde

>>> pro radostnější nákupy se slevovou kartičkou klikněte zde

Držím pěsti ať vybraná cesta vede k Vaší spokojenosti, pevnému zdraví a radosti z každého dne ♥

S láskou a úctou Vaše Petra Slámová

Petra Slámová
Poradím Vám, jak podpořit své zdraví přírodní cestou s výrobky OKG, které vycházejí z principů TČM. ***Vyrazit na cestu ke zdraví můžete i s e-bookem: 10 kroků ke zdraví přírodní cestou ***Inspiraci můžete najít také v e-booku: Moje cesta ke zdraví přírodní cestou s výrobky OKG

V e-booku, který si můžete zdarma stáhnout se dozvíte 10 důležitých kroků, které výrazně ovlivňují vaše zdraví. Zjistíte, kde už jste vy a na čem ještě můžete zapracovat. Mějte své zdraví ve svých rukou i vy!

Nejste registrovaní v OKG? E-book si stáhněte zde:

Jste zaregistrovaní v OKG? E-book si stáhněte zde:

Komentáře